طراحی قالب وردپرس

آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

افزودن چکیده به برگه های وردپرس

سلام خدمت کاربران عزیز . امروز آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس را برایتان آماده کرده ایم . چکیده بخش کاربردی در بلاگ نویسی میباشد که در نوشته های شما موجود است . در برگه ها این قسمت وجود داشت که متاسفانه از نسخه ۳.۱ وردپرس به بعد این امکان حذف شد . در صورتی که میخواهید چکیده را به برگه های خود اضافه کنید میتوانید از این مطلب استفاده کنید .

آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

برای اینکار باید فایل Functions در پوشه قالب خود را ویرایش کنید . برای ویرایش از مسیر /wp-content/themes/yourtheme/functions.php اقدام میکنیم . توجه داشته باشید که باید به جای yourtheme نام پوشه قالب خود را باز کنید . به فرض ما میخواهیم قالب ۲۰۱۷ وردپرس را تغییر دهیم . تصویر زیر گویای مسیر پیموده شده برای ویرایش فایل functions.php میباشد .

 

آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

 

 

بعد از اینکه فایل را با ویرایشگر متنی مناسب باز کردید به خط آخر رفته و کد زیر را به آن اضافه کنید :

حال نوبت به امتحان کردن رسیده است . به سراغ پیشخوان وردپرس خود بروید ، یک برگه ایجاد کنید . در پایین ویرایشگر متنی شما قادر به مشاهده چکیده خواهید بود . امیدوارم که از آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

 

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس