طراحی قالب وردپرس

آموزش بروز رسانی افزونه ها در مخزن وردپرس

پس از اینکه در مطالب ارسال افزونه برای مخزن وردپرس و آموزش ثبت پلاگین در مخزن وردپرس نحوه ایجاد و ارسال افزونه را آموختیم حال زمان آموزش نحوه به روز رسانی افزونه های انتشار داده در مخزن وردپرس است.

آموزش بروز رسانی افزونه ها در مخزن وردپرس

آموزش بروز رسانی افزونه ها در مخزن وردپرس

برای ایجاد تغییرات و به روز رسانی افزونه های خود در مخرن وردپرس مراحل زیر را دنبال کنید.

اگر یادتان باشد در مطالب قبل پوشه ای با نام mandegar-feed ساختیم که در آن پوشه هایی با نام های assets و branches, tags, case ساخته شد و اطلاعات اصلی افزونه را در پوشه trunk قرار دادیم.

حال برای ایجاد تغییرات و به روز رسانی افزونه خود به سراغ فایل tags بروید. در این پوشه یک پوشه با نام نسخه جدید ایجاد نمایید (به طور مثال اگر نسخه فعلی افزونه ۲.۲ است و میخواهید به نسخه ۲.۳ ارتقا دهید نام پوشه را ۲.۳ بگذارید)  و سپس تمامی اطلاعات فایل case را کپی نمایید و سپس تغییرات لازمی را که میخواید در افزونه خود ایجاد نمایید بر روی این محتویات کپی شده انجام دهید.

پس از اتمام تغییرات همانند ارسال افزونه گزینه SVN Commit را با راست کلیک بر روی پوشه افزونه انتخاب نمایید و پیامی دلخواه در آن وارد کرده و گزینه ok را انتخاب نمایید و در آخر نیز یوزرنیم و پسورد خود در سایت WordPress.org را وارد نمایید تا پلاگین شما با تغییرات ایجاد شده منتشر شود.

دقت داشته باشید که اگر حجم تغییرات شما زیاد باشد و یک به روز رسانی کلی داشته باشید باید از پوشه branches استفاده نمایید.

<!–

–>

<!–!
–>

لطفا چند ثانیه زمان بگذارید !


اگر این مطلب مورد استفاده شما بود لطفا امتیاز خودتان را از 5 به ما بدید . با تشکر فراوان

1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.