طراحی قالب وردپرس

آموزش تغییر آدرس جستجو در وردپرس

امروز آموزش تغییر آدرس جستجو در وردپرس رو براتون آماده کرده ایم . همانطور که میدانید ساختار آدرس جستجوی وردپرس به صورتی است که ممکن است برای کاربران جذاب نباشد و البته با ساختار آدرس دهی سئو پسندانه زیاد نزدیکی ندارد . به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم این آموزش رو برای شما آماده کنیم که از دو روش آدرس جستجو در وردپرس خود را تغییر دهید .

آموزش تغییر آدرس جستجو در وردپرس

آدرس دهی دسته ها و نوشته های وردپرس به صورت زیر هست :

آدرس مربوط به جستجو در وردپرس به صورت زیر است :

ساختار آدرس جستجو متناسب به آدرس دهی دسته ها و نوشته های شما نمیباشد . چی میشد اگه میتونستید آدرس جستجوی خود رو مطابق زیر قرار بدید ! :

به نظر میرسه آدرس جستجویی که در خط بالا براتون قرار دادیم از نظر سئو بهتر باشه . ما اینجا دو روش رو مطرح میکنیم که با استفاده از اون میتوانید آدرس جستجو رو تغییر دهید :

روش اول : تغییر آدرس جستجو با استفاده از فایل Functions

همه شما توی اون چند قسمتی که در مورد فایل Functions وردپرس صحبت کردیم شناخت کلی پیدا کردید از این فایل . حالا هم میتونید کد زیر رو در فایل نامبرده قرار بدید و نتیجه رو مشاهده کنید .

فراموش نکنید که حتما فایل رو ذخیره کنید . بعد از آن آدرس جستجوی شما مانند تصویر زیر خواهد شد .

آموزش تغییر آدرس جستجو در وردپرس

آموزش تغییر آدرس جستجو در وردپرس

روش ۲ : تغییر آدرس جستجو با استفاده از فایل .htaccess

در مورد این فایل هم قبلا براتون توضیح دادیم . کافیه کد زیر رو آخر فایل نامبرده قرار بدید .

بعد از ذخیره آدرس جستجو مانند همون تصویر بالا میشه . امیدواریم که از آموزش تغییر آدرس جستجو در وردپرس استفاده و لذت کافی رو برده باشید . خوشحال میشیم که در مورد مشکلات خودتون و مطالبی که در سایت آی وحید قرار داره برامون نظر بدید .

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس