طراحی قالب وردپرس

آموزش حذف کش سایت وردپرسی

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

از افزونه هی وردپرسی که برای کش سایت از انها استفاده میشود میتوان به دو افزونه پرطرفدار wp super cache و wp total cache اشاره کرد که هر یک دارای قابلیت هایی هستند که بسته به نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید.

حافظه کش حافظه ای است که در ان داده ها با سرعت بیشتر پردازش میشوند و پردازنده نسبت به رم میتواند سریعتر به داده ها دسترسی پیدا کرده و آنها را بررسی کرده و باعث بهبود سرعت در اجرای دستورات هر زبان برنامه نویسی که در اینجا منظور ما php می باشد شود.

اما گاها پیش می آید که به دلیل حافظه کش سایت نمیتوانید نتیجه تنظیماتی را که در افزونه یا تغییراتی که در قالب خود اعمال میکنید را مشاهده کنید، که در این حالت سریع ترین روش ممکن این است که با رفرش کردن صفحه بتوانید مشکل را حل کنید که این راه همیشه پاسخگو نیست.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد دارم تا به نحوه پاک کردن کش سایت در افزونه های ذکر شده بپردازم تا زمانی که کش سایت باعث ایجاد چنین مشکلی میشود بتوانید سریعا آن را رفع کرده و تغییرات خود را اعمال کنید.

آموزش حذف کش سایت وردپرسی

آموزش حذف کش سایت وردپرسی

آموزش حذف کش سایت وردپرسی

حذف کش سایت در افزونه wp super cache

برای حذف حافظه کش در افزونه wp super cache مشابه تصویر به منوی wp super cache مراجعه کرده و سپس با اسکرول کردن به سمت پایین، یعنی در بخش cache tester بر روی دکمه Delete Cache کلیک کنید.

wsc-deletecache

آموزش حذف کش سایت وردپرسی

حذف کش سایت در افزونه Total cache

اما برای حذف کش سایت در افزونه W3 Total Cache ابتدا مشابه تصویر زیر به منوی dashboard مراجعه کرده و سپس بر روی دکمه empty all chaches کلیک کنید.

w3t-emptycache

آموزش حذف کش سایت وردپرسی

در نهایت کش سایت حذف شده و میتوانید تغییرات خود را مشاهده کنید.

شاد باشید..


امتیاز شما از ۱ تا ۵
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس