طراحی قالب وردپرس

آموزش کامل سئو نوشتن مطالب – قسمت اول

باسلام خدمت شما ، امروز آموزش کامل سئو نوشتن مطالب رو براتون در چند قسمت آماده کردیم که امروز قسمت اولش رو براتون مینویسیم . سئو خیلی خیلی بحث مهمی در سایت ها و مدیریت اونهاست . ما سعی کردیم آموزش رو برای کسانی که مطلب مینویسند در سایت به صورت کامل بیان کنیم تا مشکلات و سئوالاتشون رفع بشه .

آموزش کامل سئو نوشتن مطالب - قسمت اول

آموزش کامل سئو نوشتن مطالب – قسمت اول

آموزش کامل سئو نوشتن مطالب – قسمت اول

اولین هدف ما برای نوشتن این مطلب ، سعی در داشتن وبسایت با کیفیت بالا هست . گوگل به صورت خودکار سایت هایی با کیفیت بالا را در رنک خود قرار میدهد . گوگل هدفش اینه که به مشتریان خود سرویس بده و کاری هم که انجام میده ایندکس کردن تمام مطالب قابل دسترسی در سرتا سر دنیا است .

  • اولین کار پیش از نوشتن : تحقیق در مورد کلمه کلیدی

اولین گام مهم برای داشتن سئو خوب یک چیز کوچک اما خیلی خیلی مهم هست . شما نیاز دارید اول بدونید درباره چه چیزی میخواهید بنویسید . نیاز شما این هست که از کلمه کلیدی برای رنکینگ گوگل استفاده کنید . اولین گام برای سئو و مهمترین آنها تحقیق در مورد کلمه کلیدی است .

  • گام اول : یک فرمول برای عملیات خود آماده کنید

پس از تحقیق در مورد کلمه کلیدی شما باید فکر کنید که چه چیزی میخواهید در مورد آن بنویسید . این همون چیزی هست که چگالی و شلوغ بودن کلمه رو مشخص میکنه . در حالی که شما این فرمول رو مینویسید باید از خودتون سئوالی بپرسید ؛ اینکه شما چه کسی هستید و بلاگتون در مورد چه چیزی هست ؟ چه چیزی اون رو منحصر به فرد میکنه ؟ بعد از اون در ارتباط با وب سایتتون مطلبتون رو آماده کنید .

  • گام دوم : یک لیست از کلمات مرتبط درست کنید

زمانی که شما یک فرمول برای نوشتن خود آماده میکنید ، میتونید یک لیست از تمام کلمات کلیدی و عباراتی که قرار هست جستجو بشوند رو درست کنید . بعد از اینکه این عملیات به صورت کامل انجام شد باید طوری تنظیم کنید که کلمات کلیدیتون تکراری نباشه و خودش به صورت خلاصه و گویای نیاز کاربر و عبارت جستجو شده توسط کاربر در گوگل باشه .

ابزاری هستند که به شما در پیدا کردن کلمات کلیدی کمک میکنند . که ان شاء الله اون ها رو در مطالب بعدی خدمتتون معرفی و بیشتر درباره شون توضیح میدهیم .

  • گام سوم : صفحه ی فرودی برای جستجوگر ایجاد کنید

گام نهایی در تحقیق کلمه کلیدی ساختن یک صفحه زیبا و منحصر به فرد برای کلمات کلیدی جستجو شده هست . صفحه ی فرود ، صفحه ای است که برای کاربرانی که کلمه کلیدی شما رو جستجو و پیدا کرده اند طراحی شده است . این صفحه میتونه یک صفحه اختصاصی یا نوشته ی بهینه سازی شده بلاگ برای یک کلمه کلیدی خاص باشه . البته باید مطمئن باشید که کاربرانتون میتونند از هر صفحه فرود به بلاگ شما دسترسی پیدا کنند . همچنین مطمئن باشید که صفحه فرود برای کلمات کلیدی مرتبط نیز در دسترس باشند . کلمه کلیدی تحقیقی بهترین ایده درباره ی موضوع بلاگ شما میتونه باشه . شما باید محتواهای محدوده یک عبارت خاص رو رمز گشایی کنید .

در قسمت بعدی ما میریم به سراغ فاز های نوشتن مطلب و سئوی آن . امیدوارم که در مورد این قسمت از آموزش کامل سئو نوشتن مطالب استفاده و لذت کافی برده باشید .

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس