طراحی قالب وردپرس

ارسال ایمیل به نویسنده هنگام به روزرسانی نوشته

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

اگر دارای سایت آموزشی همچون آموزش وردپرس هستید حتما لازم است تا مطالب خود را به روزرسانی کنید، چرا که هنگامی که نسبت به معرفی قالب و افزونه هایی که می پردازید به روزرسانی میشوند شاهد تغییرات کلی در آن خواهید بود که لازم است آموزش شما نیز متناسب با آخرین نسخه از انها باشد.

در این آموزش از دکتر وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از ان هنگامی که نوشته ای به روزرسانی می شود یک ایمیل حاوی تغییرات صورت گرفته برای نویسنده آن نوشته ارسال گردد.

ارسال ایمیل به نویسنده هنگام به روزرسانی نوشته

ارسال ایمیل به نویسنده هنگام به روزرسانی نوشته

ارسال ایمیل به نویسنده هنگام به روزرسانی نوشته

افزونه ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Email Post Changes در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۳.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۲ را ازآن خود نماید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس سایت شما با نام Email Post Changes افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا مشابه تصویر زیر به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

emailpostchanges

ارسال ایمیل به نویسنده هنگام به روزرسانی نوشته

حال مشابه تصویر ابتدا Enable را فعال کنید تا کارکرد افزونه فعال شود.

سپس در بخش Users To Email کاربرانی که می خواهید ایمیل بروزرسانی نوشته برای انها ارسال شود را انتخاب کنید. در صورت انتخاب هر یک از کاربران ایمیل به دیگر نویسنده های سایت ارسال نخواهد شد.

در صورتی که میخواهید به ایمیل های خاصی نیز ارسال داشته باشید می توانید در فیلد Additional Email Addresses در هر سطر یک ایمیل را وارد کنید تا به آنها نیز ارسال شود.

سپس هر یک از پست تایپ هایی که میخواهید بروزرسانی برای انها ارسال شود را تعیین کنید. در اینجا با فعال سازی سایر افزونه هایی که دارای پست تایپ خاصی هستند نیز اضافه خواهند شد.

در نهایت بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

حال از این پس هرگاه نوشته ای بروزرسانی شده و کوچکترین تغییری در ان اعمال شود به کاربرانی که تعیین شده است ایمیلی ارسال خواهد شد که حاوی محتوای تغییر داده شده نیز می باشد.

شاد باشید..


امتیاز شما از ۱ تا ۵
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس