طراحی قالب وردپرس

اضافه کردن نظرسنجی و پرسشنامه در وردپرس با PollDaddy

اضافه کردن نظرسنجی و پرسشنامه در وردپرس با PollDaddy

اضافه کردن نظرسنجی و پرسشنامه در وردپرس با استفاده از PollDaddy

افزودن نظر سنجی و پرسشنامه به وردپرس یک راه ارتباط با بازدیدکنندگان سایت شما میباشد. در  این مقاله نحوه ی اضافه کردن نظرسنجی و پرسشنامه در وردپرس با استفاده از PollDaddy را آموزش میدهیم.

برای این کار ابتدا نیاز است افزونه ی Polldaddy Polls Ratings را نصب و فعال کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید. که پس از فعال سازی آیتم منوی Polls را در نوار کناری مدیریت خواهید دید. با کلیک روی آن به صفحه ای خواهید رفت که از شما اطلاعات حساب Polldaddy.com را میپرسد.

ورود به سیستم polldaddy

اگر حساب polldaddy.com داشتید سپس میتوانید براحتی وارد سیستم شوید در غیر اینصورت به سایت polldaddy.com بروید و یک حساب ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب میتوانید به بخش نظرسنجی وب سایت برگشته و وارد سیستم شوید. پس از ورود به سیستم متوجه خواهید شد که آیتم منوی نظرسنجی به Feedback تغییر یافته که با کلیک روی آن به صفحه ی نظرسنجی خواهید رفت. سپس اولین نظرسنجی وردپرس خود را ایجاد کرده و روی Create a Poll Now یا Add New کلیک کنید.

ایجاد نظرسنجی جدید

Polldaddy برای وردپرس دارای یک رابط کاربری بسیار ساده است. شما به سادگی می توانید یک سوال همراه با انتخاب پاسخ اضافه کنید. همچنین میتوانید فایلهای صوتی و تصویری با پرسش و پاسخ را اضافه کنید.

افزودن نظرسنجی جدید

زیر بخش پرسش و پاسخ بخشی وجود دارد که به شما اجازه ی انتخاب سبک برای نظرسنجی را میدهد. Polldaddy چند الگوی رنگ برای انتخاب فرم ارائه میدهد. یکی از بهترین آنها که با قالب وردپرس شما هماهنگ است را انتخاب کنید.

انتخاب سبک نظرسنجی

اگر از سبک نظرسنجی خود راضی هستید روی Save Poll کلیک کنید. ذخیره نظرسنجی صفحه را دوباره بارگیری خواهد کرد و شما میتوانید کد کوتاه نظرسنجی و دکمه قرار دادن نظرسنجی در پست جدید را ببینید. میتوانید کد کوتاه را در هر پست یا ویجتی در وبلاگ کپی کنید.

نمایش polldaddy

میتوانید تمام نظرسنجی ها را با کلیک روی تب Feedback در بخش مدیریت مدیریت کنید. این نظرسنجی با گزینه هایی برای ویرایش,جاسازی و بستن نظرسنجی میباشد که میتوانید نظرسنجی را در صورت نیاز حذف کنید.

مدیریت polldaddy

موفق باشید

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

مرضیه مرادپور instagram

  • فیسبوک
  • گوگل پلاس
  •   
    اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
    سفارش طراحی قالب وردپرس