طراحی قالب وردپرس

افزودن فرم محاسباتی در وردپرس با Calculated Fields Form

افزودن فرم محاسباتی در وردپرس با Calculated Fields Form

افزودن فرم محاسباتی در وردپرس

شاید تا به حال برایتان یش آمده باشد که در سایت خود فرم محاسباتی قرار دهید تا کاربران بتوانند محاسبات خود را به طور دقیق و ساده انجام دهند. با افزونه ای که امروز معرفی می‌کنم، می‌توانید فرمی را با فیلدهای محاسباتی داینامیکی ایجاد کنید تا مقادیر محاسبه شده را نمایش دهد.

 امکانات افزونه Calculated Fields Form

  • فرم ساز بصری همراه با چندین فیلد
  • افزودن چندین فیلد
  • رابط کاربری آسان
  • پشتیبانی از هر دو حالت عملیات محاسباتی ساده و پیشرفته
  • پشتیبانی از انواع فیلدهای مختلف، مانند دکمه های رادیویی، تاریخ‌ها، اعداد و چک باکس
  • انجام عملیات بر اساس تاریخ
  • مدیریت چندین فرم محاسبه شده
  • پیش نمایش فرم های محاسباتی

نحوه کار با افزونه Calculated Fields Form

همانند همیشه افزونه را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی افزونه، سربرگ جدیدی به نام Calculated Fields Form به منو تنظیمات اضافه می‌شود. وارد صفحه تنظیمات افزونه که شوید، ۵ مورد فرم محاسباتی به صورت پیش فرض و ۵ شورتکد را مشاهده خواهید کرد.

یکی از آنها را انتخاب کنید سپس روی دکمه setting کلیک کنید. در این بخش میتوانید فیلدهای مورد نیاز خود را اضافه کنید و روی هر فیلد کلیک کنید، سپس تنظیمات آن را بررسی کنید. و در تب form settings تنظیمات مربوط به فرم را تغییر دهید.

در پایین صفحه در متاباکس define texts میتوان متن برچسب دکمه‌ی قبل و بعد به صورت انگلیسی یا فارسی تغییر داد. بخش بعدی ارزیابی و عملیاتی که باید در ماشین حساب صورت بگیرد می‌باشد. در صورتی که متن ها را فارسی نوشتید باید حتما تنظیمات مربوط به Utf-8 را انجام دهید.

سپس در مرحله اخر شورتکد فرم مورد نظرتان را در صفحه یا نوشته ای که قصد دارید فرم محاسباتی در آنجا نمایش داده شود را کپی و انتشار کنید. برای استفاده از امکانات بیشتر می‌توانید از نسخه پرمیوم افزونه استفاده نمایید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

فاطمه همایون

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس