طراحی قالب وردپرس

افزودن CSS و JS سفارشی به وردپرس با Simple Custom CSS and JS

 CSS JS   Simple Custom CSS and JS

افزودن CSS و JS سفارشی به وردپرس

در آموزشهای قبل نحوه افزودن کد css سفارسی به قالب وردپرس با کدنویسی را توضیح داده ایم، در این آموزش افزودن کد css و جاوا اسکریپت در وردپرس را با  استفاده از افزونه  Simple Custom CSS and JS شرح می دهم.

یک افزونه کاربردی و حرفه ای می باشد که میتوانید ظاهر سایت یا تنها بخش پیشخوان وردپرستان را با کد های css/ java/ html را بدون تغییر دادن فایل های افزونه و قالب خود، سفارش سازی کنید.

معرفی و ویژگی افزونه Simple Custom CSS and JS

یک افزونه ساده و بدون تنظیمات خاصی می باشد، در این افزونه میتوان تمامی کدهای css و js سفارشی مورد دلخواه خود را نوشته و ذخیره کرد، مهم ترین مزیت افزونه این است که حتی با تغییر قالب، تغییرات اعمال شده روی قالب و پیشخوان وردپرس قبلی، حذف نمی شوند و به قالب جدید اعمال می شوند. همه شما به خوبی می دانید که میتوان در همان فایل style.css قالب خود استایل جدید اضافه نمود و تغییراتی در قالب لحاظ کنیم ولی مشکل اینجاست که اگر قالب را آپدیت کنید مسلماً همه تغییراتی که ایجاد کرده بودید از بین خواهد رفت.

به همین دلیل پس از نصب این افزونه کار شما راحت شده و استایل دهی جدیدی که به بخش ظاهر سایت و یا پنل مدیریت خود داده اید برای همیشه ماندگار خواهد ماند و میتوان در قالب های دیگر هم از آن استفاده کرد.

 • ویرایشگر متن پیشرفته
 • نمایش کدهای inline در فایل های خروجی
 • نمایش کد در بخش هدر و فوتر
 • اضافه کردن CSS یا JS به ظاهر قالب یا پنل مدیریت وردپرس
 • اضافه کردن کد به قسمت هایی که می خواهید اضافه شود
 • ذخیره تغییرات داده شده حتی زمانی که قالب را تغییر دهید

نحوه کار با افزونه Simple Custom CSS and JS

در ابتدا افزونه را دریافت و نصب کنید، پس از فعال سازی افزونه، گزینه custom css jss به پیشخوان وردپرس اضافه می شود. تمامی کدهای سفارشی که درج می کنید در بخش all cistome code نمایش داده می شوند.

در این صفحه سه تب وجود دارد که میتوان کدهای html و css و js را در تب های مورد نظر اضافه کرد.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

 instagram

 •   
  اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
  سفارش طراحی قالب وردپرس