طراحی قالب وردپرس

اول راه اندازی سایت یا شبکه های اجتماعی

اگر می خواهید پایه های کسب و کار آنلاین خودتان را محکم کنید توصیه می کنم برای کسب و کار اینترنتی خودتان یک وب‌‌سایت طراحی کنید و سعی کنید که با آموزش راه اندازی سایت وب سایت خودتان را گسترش و توسعه دهید .

شاید تا به حال فکر می کردین که به جای داشتن یک وب سایت می توانید کسب و کار خودتان را بر پایه شبکه های اجتماعی راه اندازی کنید

ما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که کسب و کارتان را بر پایه شبکه های اجتماعی ایجاد نکنید و سعی کنید اول برای خودتان یک سایت طراحی کنید و از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات سایت و کسب و کار خودتان استفاده کنید.

داشتن یک سایت به کسب و کار شما اعتبار میبخشد و باعث اعتماد سازی بین مردم می شود چون همانطور که می دانید مردم اغلب  نیاز های روزمره خودشان را در موتورهای جستجوگر گوگل پیدا می کنند پس اگر به جای آن که بیشتر زمان خود را در شبکه های اجتماعی صرف کنید تا کسب و کار اینترنتی خودتان رونق بدهید بهتر است روی بهینه سازی سایت خود زمان صرف کنید که این دقیقا همان سرمایه گذاری بلند مدت است زیرا اگر وب سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد اون موقع است که دیگه حرفی برای گفتن دارید و کسب و کارتان روز به روز بیشتر رشد می کند و بین مردم شناخته می شود.

در حقیقت افرادی که کسب و کار خودشان را برپایه شبکه های اجتماعی ایجاد می کنند ریسک زیادی را متحمل می شوند و انگار کسب و کارشان را روی حباب بنا کرده اند  زیرا ممکن است بعد ازیک مدت اون شبکه اجتماعی که شما روی آن سرمایه گذاری کرده بودید دیگر بین مردم طرفدار نداشته باشه یا به هر دلیلی دسترسی مردم به آن شبکه اجتماعی کمتر شود دراین صورت شما مشتریان خودتان را از دست می دهید.

 

با توجه به توضیحات گفته شده در بالا امیدواریم به اهمیت داشتن یک وب سایت برای کسب و کار خود پی برده باشید و هرچه زود تر سایت خود را راه اندازی کنید.

چرا باید آموزش طراحی سایت را یاد بگیریم؟

شاید تا به حال به فکر راه اندازی سایت افتاده اید اما به خاطر هزینه بالای راه اندازی و طراحی سایت و یا نداشتن زمان کافی برای آموزش طراحی سایت از داشتن سایت صرف نظر کرده اید برای همین ما به شما استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را پیشنهاد می کنیم  که دارای cms های پیش ساخته هستند که نیاز به کدنویسی ازابتدا ندارد به همین خاطرشما هم درزمان وهم درهزینه صرفه جویی کرده اید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که راهبری آن حتی برای کسی که تا الان سایتی راه اندازی نکرده و اطلاعاتی ندارد نیز آسان است .

وردپرس با افزونه یا پلاگین هایی که دارد بهترین گزینه برای راه اندازی وب سایت شخصی است و همچنین تنوع زیاد در قالب ها، مطابق با سلیقه شخصی شما می توانید سایت آنلاین خوتان را راه اندازی کنید.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت راه اندازی سایت با وردپرس منبع باز بودن (open surce) وردپرس است که باعث شده است که وردپرس روزبه روز توسط برنامه نویسان توسعه پیدا کند و افزونه های زیادی تا الان ارائه شده است که باعث کاربری آسان و حتی افزونه هایی برای افزایش فروش هم می شود .

پس بهتر است که همین حالا با وردپرس وب سایت شخصی خودتان را راه اندازی کنید تا از مزایای داشتن سایت برخوردار بشوید و پایه های کسب و کار آنلاین خودتان را محکم کنید .

تیم آرنیکاوب در زمینه آموزش طراحی سایت دوره های آموزشی زیادی برگزار کرده است.

نوشته توسط : شقایق خدادادی

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس