طراحی قالب وردپرس

ایجاد تب های سفارشی در صفحه محصول ووکامرس با Custom Product Tabs

ایجاد تب های سفارشی در صفحه محصول ووکامرس

ایجاد تب های سفارشی در صفحه محصول ووکامرس

سعی ما بر این است آموزشهای کاربردی ووکامرس را منتشر کنیم تا بتوانید فروشگاه محبوب و کارآمدی برای مشتریان سایت خود ارائه دهید. با افزونه Custom Product Tabs به راحتی میتوانید تب های سفارشی در هر صفحه محصول به صورت منحصر به فرد در بخش توضیحات محصول نمایش دهید و آنها را مدیریت کنید. و هنچنین میتوانید تب های ذخیره شده ایجاد و در صورت نیاز به چندین محصول اضافه کنید. تب ها به راحتی اضافه، حذف و مرتب میشوند.

ناحیه محتوا تب از ویرایشگر استاندارد وردپرس استفاده میکند و شما میتوانید درون تب ها شورتکد، متن و تصویر به کار ببرید.

نحوه کار با افزونه Custom Product Tabs

افزونه را دریافت و نصب کیند، پس از فعالسازی افزونه منو جدیدی به نام Custom Product Tabs به پیشخوان وردپرس اضافه میشود. در سربرگ Custom Product Tabs تب های که ایجاد و ذخیره کردی را مشاهده میکنید. و برای اضافه کردن تب روی add tab کلیک کنید و تب را ایجاد و ذخیره و یا در صورت نیاز حذف کنید.

سپس به صفحه محصول مورد نظر خود بروید و در پایین صفحه در متاباکس اطلاعات محصول روی تب Custom Tabs کلیک کنید و دو گزینه در آنجا وجود دارد.

برای ایجاد تب جدید به محصول خود روی add a tabs کلیک کنید. عنوان تب را نوشته و در بخش محتوای تب توضیحات شورتکد یا تصویر را قرار دهید و در پایین روی save tab کلیک کنید. اکنون تب شما ایجاد و ذخیره شده است. و برای اینکه که تب های ذخیره شده را به چندین صفحه محصول اضافه کنید میتوانید روی add a saved tab کلیک و تب ها را انتخاب و اضافه کنید.

همچنین با کلیک بر روی Move tab order میتوانید به تب ایجاد شده بعدی بروید. و در آخر روی save tabs کلیک کنید و صفحه را به روز رسانی کنید. به علاوه میتوانید با کلیک بر روی Override Saved Tab از اضافه شدن تب های ذخیره شده دلخواه خود به صفحه محصولات جلوگیری به عمل آورید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

فاطمه همایون فاطمه همایون

ارشد فناوری اطلاعات،علاقه مند به طراحی وب،وردپرس،تجارت الکترونیک،عضو تیم میهن وردپرس