طراحی قالب وردپرس

ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس با PirateForms

ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس

ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس

در وردپرس افزونه های متفاوتی برای ساخت و نمایش فرم تماس با ما موجود است، امروزم با یکی دیگر از این افزونه ها شما را آشنا میکنم، کاملا سلیقه ای است که کدام افزونه را برای نشان دادن فرم تماس در سایت خود انتخاب کنید. ضرری نداره این آموزش را نیز بخوانید، شاید همون چیزیه که به دنبالش بودید!

نحوه کار با افزونه PirateForms

خب، اولین کاری که باید انجام بدیم دریافت و نصب افزونه است. پس از فعال‌سازی افزونه گزینه ای تحت عنوان Pirate Forms در پیشخوان وردپرس می‌بینیم. حال، به بخش تظیمات افزونه می‌رویم. برای پیکر یندی تنظیمات افزونه باید بین شش تب موجود سوئیچ کنیم، روند تنظیم هر تب را به ترتیب توضیح می‌دهم.

how to use

در این تب، می‌بینید که به سه روش می‌تونید فرم تماس با ما که به سلیقه خودتان ساختید را در نوشته، صفحه، سایدبار سایت خود نشان دهید.

Options

در این تب، گزینه های موجود را مورد بررسی قرار می‌دهم.

Contact notification email address: در این قسمت ایمیلی که قرار هست کاربران با شما درارتباط باشند را بنویسید.
Contact submission recipients: در این قسمت آدرس ایمیل گیرندگان فرم تماس را وارد نمایید.
Store submissions in the database: با فعال کردن این گزینه محتوای فرم های تماس در دیتابیس ذخیره می شود.
Send email confirmation to form submitterدر این قسمت متن ایمیل مورد نظرتان حاوی ایمیل موفقیت آمیز یا تاییدیه ارسال فرم به فرستنده فرم تماس بنویسید.
Success Page: در این قسمت صفحه‌ای که قصد دارید پس از ارسال فرم به کاربر نمایش داده شود را انتخاب کنید.

Fields Settings

در این تب، قیلدهای فرم تماس با مارا تنظیم کنید، به فرض مثال کدام فیلد الزامی، اختیاری و یا کدام فیلد به کاربر نشان داده نشود! همچنین با فعال کردن گزینه Add a reCAPTCHA میتوان امنیت فرم را بالا برد و کاربران را مجبور به نوشتن ریکپجا قبل از ارسال فرم کرد.

Fields Labels

در این تب، برچسب های فبلد فرم تماس با ما اعم از نام، نام خانوادگی، موضوع و غیره را به دلخواه خود بنویسید و یک ایمیل تستی ارسال کنیدو نتیجه را مشاهده کنید.

Alert Messages

در این تب، میتوان متن دلخواه خود را جایگزین فیلدهای موجود ارسال ایمیل به کاربران کرد.

SMTP Options

در این تب، تنظیمات مربوط به ارسال ایمیل به کاربران از طریق SMTP می باشد. در صورت دلخواه ارسال ایمیل از طریق SMTP را فعال و آدرس و پورت آن را به همراه نام کاربری و رمز عبور SMTP  وارد و ذخیره نمایید.

پس از پیکربندی تنظیمات افزونه به تب اول بروید و شورتکد فرم را در صفحه یا نوشته جایگذاری کنید و از دیدن فرم تماس با ما که خود سفارشی کردید لذت ببرید. جتی میتوان وارد بخش نمایش ابزارک ها شده و ابزارک فرم را در سایدبار قالب خود نمایش دهید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

فاطمه همایون فاطمه همایون وبسایت شخصی
ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه هند،علاقه مند به طراحی وب،وردپرس،تجارت الکترونیک،عضو تیم میهن وردپرس

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس