طراحی قالب وردپرس

ایجاد فرم های متفاوت و کاربردی در وردپرس با Form Maker

ایجاد فرم های متفاوت و کاربردی در وردپرس با Form Maker

ایجاد فرم های متفاوت و کاربردی در وردپرس

در وردپرس افزونه های فرم ساز حرفه ای و رایگان متفاوت داریم امروز نوبت رسیده به افزونه Form Maker، این افزونه کاربردی تنظیمات منحصر به فرد و امکانات متنوعی دارد.

معرفی افزونه Form Maker

با ما همراه باشید یکی از بهترینها را به شما معرفی می کنیم.

تنظیمات متفاوتی دارد و میتوانیم بگوییم یک افزونه ای حرفه ای از بین افزونه های رایگان است.

این افزونه قابلیت های بسیاری دارد و به سادگی می توانید فرم های کاربردی، متفاوت و زیبا مورد دلخواهتان را در سایت خود با استفاده از المنت ها و فیلدها پیاده سازی کنید.

نحوه کار با افرونه Form Maker

افرونه را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعال سازی افزونه مشاهده می کنید گزینه Form Maker به منوهای پیشخوان وردپرس اضافه شده است.

وارد زیر منو manage شوید و می بینید که افزونه ۶ عدد فرم آماده دارد و می توانید همین فرم ها را ویرایش و فرم دلخواه خود را طراحی و سفارش سازی کنید و یا یک فرم جدید ایجاد کنید.

مدیریت افزونه

در اینجا فرم cupcake order form را از سایر فرم ها انتخاب می کنم و روی ویرایش کلیک کنید. یکسری گزینه و تنظیمات دارد که تک تک آنها را بررسی می کنیم.

ویرایش فیلد های فرم انتخاب شده

در بخش title نام فرم را می نویسیم و در این بخش theme های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها را می توانید انتخاب کنید و فیلد های دلخواه به فرم خود اضافه کنید.

همچنین می توانید پیش نمایش تغییرات لحاظ شده را هم مشاهده کنید.

در بخش هدر کلیک کنید و متن مورد نظرتون بنویسید و یا حذف کنید. سپس نوبت به ویرایش فیلد های فرم موجود می رسد.

به آسانی روی تک تک فیلدها کلیک کنید و مانند تصویر زیر روی علامت مداد کلیک کرده و فرم را ویرایش کنید و در صورت لزوم روی علامت ضربدر کلیک کنید و فیلد را حذف کنید.

ویرایش فیلد انتخابی

به علاوه با  فعال بودن dragdrop به شما امکان قابلیت جابه جایی فیلدها را در فرم می دهد.

حال وارد صفحه ویرایش فیلد شده ایم و در بخش fields lable نام فرم را تغییر دهید و value را نوشته و در آخر save کنید به صفحه قبل برگردید و همه فیلدها را به این صورت ویرایش و ذخیره کنید.

تغییر دادن فیلد ها

در آخر پس از اتمام ویرایش فیلدهای مربوطه در صفحه اول مجددا تغییرات ذخیره کنید و پیش نمایش مشاهده نمایید. همچنین در بخش display option نحوه نمایش فرم ها را تغییر دهید به صورت پاپ آپ و … نشان دهید.

حتی می توانید در بخش ابزارک فرمتون نمایش دهید به بخش ابزارک ها بروید و form maker را دراگ کنید به سایدبار و فرمی که ایجاد کردید انتخاب و ذخیره کنید.

شورت کد فرم را در برگه یا نوشته مورد نظرتون کپی، جایگذاری و منتشر کنید و نتیجه را در ذیل می بینید.

پیش نمایش فرم انتخابی

موفق و پیروز باشید.

فاطمه همایون instagram

  • فیسبوک
  • گوگل پلاس
  •   
    اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
    سفارش طراحی قالب وردپرس