طراحی قالب وردپرس

بهترین مطالب فصل بهار ۹۷

بهترین مطالب فصل بهار 97

سه ماه از فصل بهار نیز سپری شد و ما با شما با حدود بیش از ۹۰ مطلب همراه بودیم . در این مدت سه ماهه که از آغاز سال ۹۷ میگذرد بعضی از مطالب به صورت جالب توجهی بازدید داشته اند . به همین دلیل و طبق قرار قبلی که گفته بودیم در انتهای هر فصل بهترین مطالب آن دوره را انتخال میکنیم تصمیم گرفتیم تا امروز بهترین مطالب فصل بهار ۹۷ را به شما معرفی کنیم .

بهترین مطالب فصل بهار ۹۷

 

تصمیم گرفتیم تا ۵ مقاله برتر فصل بهار ۹۷ را خدمت شما معرفی کنیم و کمی درباره آن به شما توضیح دهیم .  توجه کنید که ما ترتیبی برای بهترین مقاله ها نداریم و روش مرتب سازی مان بر اساس تاریخ میباشد پس قاعدتا اولین مطلب در فروردین و آخرین مطلب مربوط به خرداد ماه میباشد .

 

۱- آموزش کپی کردن دیتابیس وردپرس با PHPMyadmin

 

در این آموزش سعی شده با استفاده از پی اچ پی مای ادمین بدون دخالت وردپرس از دیتابیس خود یک کپی بگیرید . این آموزش بیش از ۷ هزار بازدید در طول مدت ۳ ماهه به خود اختصاص داده و به دلیل اینکه روزانه حداقل یک مطلب منتشر میشود این آمار به نسبت خوبی میباشد .

 

۲- آموزش خودکار تغییر کلید Salt در وردپرس

 

کلید Salt یک سری کلید های امنیتی مربوط به نشست های کاربران و کنترل ورود خروج آنها است . در این آموزش با استفاده از کد و افزونه سعی شده به شما آموزش تغییر این کلید داده شود .

 

۳- محتوای تکراری – دلایل و راه حل ها (قسمت دوم)

 

محتوای تکراری - دلایل و راه حل ها - قسمت دوم

بحث مهم مربوط به سئو سایت شما که در سه قسمت به آن پرداخته شده است . در مورد Canonical Url و اسنیپت ها در این مطلب بیشتر صحبت شده است .

 

۴- آموزش ساخت فرم لاگین به صورت پاپ آپ 

بعضی از سایتها در هنگامی که شما بر روی گزینه ورود کلیک میکنید فرم لاگین برای شما به صورت پاپ آپ نمایش داده میشود . در این مطلب قصد داریم آموزش ساخت فرم لاگین به صورت پاپ آپ  را به شما ارائه دهیم . راه های متعددی برای انجام این کار وجود دارد . ما در این آموزش یکی از این روش ها را به شما آموزش خواهیم داد .

 

۵- آموزش ضربه فنی کردن قطعی سایت

 

پیدا کردن مشکل و خطایابی قطعی سایت

 

در این مطلب به بررسی عوامل قطعی سایت و سرویس هایی جهت بررسی و با خبر شدن از این قطعی ها پرداخته ایم .

 

خب ۵ مطلب برتر در اینجا معرفی شده و شما میتوانید با کلیک بر روی عنوان هر کدام به پست مربوط به خودشان منتقل شوید . امیدوارم از این مطلب استفاده و لذت کافی برده باشید .

 

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس