طراحی قالب وردپرس

به نمایش گذاشتن برچسب های محبوب در وردپرس


به نمایش گذاشتن برچسب های محبوب در وردپرس

12345

 برچسب های محبوب در وردپرس

شما می خواهید برچسب هایی که در سایت خود بیشتر مورد استفاده قرار می دهید را به نمایش بگذارید؟ برچسب ها و دسته ها دو روش پیش فرض وردپرس برای دسته بندی نوشته ها هستند. معمولا دسته ها شامل محدوده بزرگتری می باشند و به این دلیل نسبت به برچسب ها بیشتر مورد توجه استفاده قرار می گیرند. در این نوشته خواهیم آموخت که چطور محبوب ترین برچسب های سایت وردپرسی خود را به نمایش بگذاریم.

چرا و در چه رمان مناسبی باید برچسب های محبوب خود را به نمایش بگذاریم ؟

دسته ها و برچسب ها دو روش دسته بندی از پیش تعیین شده و آماده  وردپرس می باشند. دسته ها معمولا برای موضوع های با گستردگی زیاد و یا برای قسمت های مختلف سایتتان شما مورد توجه و استفاده می باشد. به طوری که برچسب ها برای اشاره به یک مفهوم یا ایده خاص در نوشته ها به کار می روند.

به طور معمول تعداد برچسب ها بیشتر از دسته ها می باشد. و نمی توان آنها را مانند دسته ها در منوی سایت قرار داد. و این دلیل امکان دارد این برچسب ها کمتر توسط کاربران شما مورد پیمایش قرار بگیرند.

استفاده از ابزارک پیش فرض وردپرس با نام ابر برچسب

یک روش نمایش برچسب ها استفاده از ابزارک پیش فرض وردپرس با نام ابر برچسب است.

برای انجام این عمل به قسمت پوسته ها ابزارک ها  بروید و ابزارک ابر برچسب را در ساید بار مد نظر خود قرار دهید.

 برچسب های محبوب در وردپرس سایت

با این وجود این ابزارک محدودیت هایی نیز دارد. این ابزارک تمام برچسب های شما را بر اساس حروف الفبا به نمایش می دهد و هیچ گونه تنظیماتی برای تنظیم تعداد برچسب های به نمایش گذاشته شده یا مرتب کردن آنها و… در اختیار شما نخواهد گذاشت.

برا یحل این مشکل شما میتوانید با به نمایش در آوردن محبوب ترین یا پر استفاده ترین برچسب ها برطرف کنید

و به بازدیدکنندگان خود کمک کنید تا بفهمند چه نوع موضوعاتی بیشتر در سایت شما مورد بحث قرار گرفته است.

خوب بیایید روش ساده نمایش محبوب ترین برچسب ها را با همدیگر یاد بگیریم.

نمایش محبوب ترین برچسب ها در وردرپس با افزونه:

در اول مرحله برای شروع  کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Simple Tags می باشد.

بعد از فعال سازی شما باید به قسمت پوسته ها ابزارک ها مراجعه کرده و ابزارک ‘Tag Cloud (Simple Tags)’ را به سایدبار مد نظر خود اضافه کنید.

 برچسب های محبوب در وردپرس و نمایش دادن آن

بعد از افزودن ابزارک به سایدبار می توانید تنظیمات آن را مشاهده کنید. در این قسمت قادر خواهید بود تعداد برچسب هایی که می خواهید نمایش داده شود را مشخص کنید. اندازه فونت و رنگ و … آن ها را تنظیم کنید.

برای به نمایش درآمدن برچسب هایتان بر اساس محبوبیت باید در قسمت Order by for display tags روی counter را کلیک کرده و در قسمت Order for display tags گزینه DESC (نزولی) را انتخاب نمایید. تا برچسب ها بر اساس تعداد بار های استفاده و به صورت نزولی به نمایش در آیند.

به یاد داشته باشید که برروی گزینه ذخیره ی تغییرات کلیک نمایید تا تنظیمات شما ذخیره گردد. بدین ترتیب قادر خواهید بود با مراجعه به سایت خود ابزارکی که اضافه کرده اید را مشاهده نمایید.

منبع: بک لینک

مرجع : سزار
لینک کوتاه : http://www.3zar.ir/?p=26466
افزونه ها محبوبیت برچسب ها وردپرس ۱۳۹۷-۰۶-۲۷

جوابی بنویسید جواب را باطل کن

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس