طراحی قالب وردپرس

تصاویر نوشته های بلاگ را از کجا پیدا کنیم ؟

تصاویر نوشته های بلاگ را از کجا پیدا کنیم ؟

با سلام خدمت شما کاربران عزیز . امروز میخواهیم درباره اهمیت تصاویر نوشته های بلاگ صحبت کنیم . امروز سعی میکنیم به شما بگوییم چرا باید از تصاویر در بلاگ استفاده کرد و اگر بخواهیم استفاده کنیم چگونه باید تصاویر مد نظر خود را پیدا کنیم .

تصاویر نوشته های بلاگ را از کجا پیدا کنیم ؟

برای کسانی که قبلا به دنبال راه اندازی سایت و بلاگ بودند ، ابتدا آموزش میدیدند و سپس بر اساس نیاز خود از بلاگ استفاده میکردند . برای قدیمی ها قرار دادن تصویر در بلاگ یک چیز غیر معمول بود . وقتی میخواستید تصویر قرار دهید میگفتند تصویر ؟! تصویر خیلی سنگین است . اما اکنون کمتر بلاگی را پیدا میکنید که درون نوشته های خود تصویر نداشته باشد . اگر مطالب بلاگ ما و سایر سایت ها را مشاهده کنید دارای حداقل یک تصویر است . یک تصویر میتواند به اندازه صد ها کلمه معنی و مفهوم داشته باشد . اگر یک کاربر مجبور باشد بین یک سایتی که تصویر دارد و سایتی که مقاله هاش بدون تصویر هست یکی را انتخاب کند ، مطمئنا به سراغ سایتی خواهد رفت که تصویری در آن وجود دارد . زیرا با آن میتواند راحت تر ارتباط برقرار کند . شما اگر آشنایی با عکاسی برای قرار دادن در نوشته هایتان ندارید میتوانید یک عکاس استخدام کنید تا تصاویر مورد نیاز شما را آماده و تهیه کند . در صورتی که هزینه استخدام عکاس نیز ندارید میتوانید از یک سری سایت های آنلاین تصویر خود را تهیه کنید . بعضی از این سایت ها رایگان و بعضی دیگر تجاری میباشند که ما در این مطلب به معرفی چند عدد از این سایت ها خواهیم پرداخت :

 

Unsplash.com

این سایت یکی از سایت های جذاب در زمینه پیدا کردن عکس مورد نظر شما میباشد . که البته متاسفانه در ایران فیلتر میباشد ! تصاویر دسته بندی شده و کاربر میتواند تصویر مورد نظر خود را تهیه کند . تمام تصاویر منتشر شده در این سایت برای انواع استفاده های تجاری و غیر تجاری به صورت رایگان در دسترس میباشد .

Pixabay.com

سایت دیگری است که شما باید برای استفاده از آن هزینه پرداخت کنید . البته در کنار این پرداخت هزینه ، تصاویر رایگانی نیز موجود است که میتوانید از آنها نیز استفاده کنید . تصاویر زیادی موجود است که دیگر نیاز به پرداخت هزینه به عکاس وجود نخواهد داشت .

 

Foter.com

مرجع تصاویر استوک که شامل بیش از ۳۳۵ میلیون تصویر رایگان میباشد . اکثر تصاویر رایگان هستند اما بعضی دیگر نیازمند پرداخت هزینه به عکاس آن میباشد .

 

حالا اگر عکس مورد نظر خودمان را پیدا نکردیم چکار کنیم ؟ من به شما یک پیشنهاد میدهم . شما میتوانید از  Canva استفاده کنید . در این سایت طراحی خود را بسازید . عکس خود را قرار دهید و حتی آن را بفروشید یا اینکه سایت عکس ها را از کتابخانه موجود در این سایت خریداری و یا به صورت رایگان دانلود کنید . در سایت های معرفی شده میلیون ها عکس وجود دارد و احتمالا شما به تصویر مد نظرتان برسید . در صورتی که سایتی را میشناسید که اینگونه تصاویر را برای دانلود کاربران دارد میتوانید در قسمت نظرات آنها را معرفی کنید . امیدواریم که مطلب اهمیت تصاویر نوشته های بلاگ استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

 

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس