طراحی قالب وردپرس

تغییرات کلمات پیشفرض با واژه نگار وردپرس

یکی از دلایل محبوبیت وردپرس در میان سایر سیستم های سایت ساز جهان ، انعطاف پذیری بالا این سیستم مدیریت وردپرس می باشد ؛ به گونه ای که هر افزونه ای مورد نیاز شما باشد در مخزن وردپرس و یا مارکت های تجاری وردپرس وجود دارند ! حتی اگر وجود نداشته باشند به راحتی قابل برنامه نویسی هستند . یکی از مواردی که کاربران در وردپرس با آن مواجه هستند ، کلمات پیشفرض وردپرس می باشند که در هسته ی آن قرار گرفته اند . برخی از کلماتی که در هسته ی وردپرس قرار دارند شاید مورد پسند بسیاری از کاربران نباشد و نیاز به تغییر آن داشته باشند . تغییر کلمات به راحتی از طریق هسته ی وردپرس قابل تغییر است اما در هر آپدیت و بروز رسانی نسخه ی جدیدی وردپرس ، کلمات گذشته جایگزین خواهند شد . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای را داریم که توسط آن قادر به تغییر کلمات پیشفرض در وردپرس خواهید بود . افزونه واژه نگار وردپرس یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به ویرایش کلمات پیشفرض وردپرس خواهید بود . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه واژه نگار وردپرس همراه باشید .

تغییرات کلمات پیشفرض با واژه نگار وردپرس

برخی از ویژگی های افزونه واژه نگار وردپرس :

  • قابلیت تغییر کلمات پیشفرض موجود در هسته ی وردپرس
  • عدم تغییر کلمات با بروز رسانی هسته ی وردپرس
  • و …

آموزش افزونه واژه نگار :

پس از نصب و فعال سازی افزونه ( افزونه ها افزودن فعال سازی ) در بخش ابزار ها واژه نگار بروید . در بخش اول کلمه ی پیشفرض وردپرس و در بخش دوم کلمه ی مورد نظر خود را وارد کنید و بر روی افزودن کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شوند . از این پس به جای کلمات پیشفرض ، کلمات جدید را مشاهده خواهید نمود .

نکته : در کلمات پیشرض باید خود کلمه وارد شود ؛ به طور مثال رعایت فاصله ها ضروری است !

<!–

–>

<!–!
–>

لطفا چند ثانیه زمان بگذارید !


اگر این مطلب مورد استفاده شما بود لطفا امتیاز خودتان را از 5 به ما بدید . با تشکر فراوان

1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.