طراحی قالب وردپرس

تغییر ظاهر آواتار کاربران با Avatar Shaper

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

اگر به دنبال این هستید که آواتار استفاده شده توسط کاربران که در بخش های مختلفی از سایت از جمله نظرات و دیدگاههای وردپرس نمایش داده می‌شوند دارای شکل و ظاهری متفاوت باشند می‌توانید با افزونه‌ای که در این آموزش آن را معرفی می‌کنم این کار را انجام دهید. با استفاده از این افزونه می‎توانید به راحتی پس زمینه و استایل متفاوتی را به آواتار کاربران بدهید و یا اینکه با تعیین آن بر روی گزینه تصادفی در هر بار به شکل خاصی آنها را نمایش دهید.

تغییر سبک آواتار کاربران وردپرس

avatar-shaper

تغییر ظاهر آواتار کاربران

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با نام Avatar Shaper در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱۰۰ نصب فعال را به خود اختصاص دهد.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در بخش تنظیمات پیشخوان سایت شما با نام Avatar Shaper افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

avatar-shaper-settings

تغییر ظاهر آواتار کاربران

همانطور که در تصویر می‌بینید ابتدا در بخش name figure سبک نوع آواتار را در مواردی همچون دایره‌ای، قلب، چندضلعی و.. انتخاب کنید سپس با کشیدن در بخش tradition radius میزان شعاع آن را تعیین کنید.

با فعال کردن گزینه capacitate shade می‌تواند برای آن سایه را فعال کنید تا نمایش داده شود و همچنین در بخش shade tone می‌توانید رنگ دلخواه خود را برای سایه انتخاب کنید.

avatar-shaper-shadow

تغییر ظاهر آواتار کاربران

با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا آواتار کاربران را به شکل‌هایی همچون موارد زیر نمایش دهید:

  • مربع منحنی
  • دایره
  • پنج ضلعی
  • شش گوش
  • نه ضلعی
  • هفت ضلعی
  • الماس
  • پشت سر هم
  • شکل قلب

اگر طرح‌های انتخاب بالا مناسب شما نبودند می‌توانید با سفارشی سازی طرح مورد نظر خود را ایجاد نموده و برای آن نیز حاشیه تعیین کنید.

اگر هم قصد دارید تا کاربران شما بتوانند طرح سفارشی خود را ایجاد نمایند می‌توانید با استفاده از تابع زیر در قالب سایت خود این امکان را برای آنها ایجاد کنید تا به طراحی آواتار دلخواه خود بپردازند.

avatar_shaper()


امتیاز شما از ۱ تا ۵
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس