طراحی قالب وردپرس

جلوگیری از نمایش آیفریم سایت در سایت های دیگر با افزونه Iftamecatcher

امروزه داشتن یک سایت اهمیت زیادی دارد ولی مسئله وقت و زمان بروز رسانی سایت نیز مشکلاتی را به وجود می آورد . همین امر سبب شده است تا بسیاری از سایت ها با استفاده از Feed سایت شما ، مطالبتان را به صورت آیفریم در سایت خود نمایش دهند . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به جلوگیری از نمایش سایت شما به صورت آیفریم در سایت های دیگر خواهید بود . افزونه Iftamecatcher یک افزونه حرفه ای و منحصر به فرد برای وردپرس می باشد که از انتشار مطالب سایت شما در دیگر سایت ها به صورت iframe جلوگیری می نماید و سبب می شود تا مطالب سایت شما در هنگامی که فید خوانی بخواهد آن را نمایش دهد ، از نمایش ان جلوگیری کنید . با نصب این افزونه دیگر نگران ایندکس مطالب کپی شده توسط دیگر سایت ها در سایت خود نخواهید بود . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Iftamecatcher همراه باشید .

جلوگیری از نمایش آیفریم سایت در سایت های دیگر با افزونه Iftamecatcher
برخی از ویژگی های افزونه Iftamecatcher برای وردپرس :

  • قابلیت جلوگیری از کپی مطالب شما
  • قابلیت جلوگیری از نمایش آیفریم مطالب در دیگر سایت ها
  • و …

اگر به دنبال افزونه ای برای جلوگیری از نمایش iframe مطالب سایت خود در دیگر سایت ها هستید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه Iftamecatcher می باشد .


امتیاز شما از 1 تا 5
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس