طراحی قالب وردپرس

دانلود قالب وردپرس فروشگاهی رایگان Book Store

قالب وردپرس فروشگاهی رایگان Book Store یک قالب ساده ووکامرس است که با استفاده از آن امکان راه اندازی انواع فروشگاه اینترنتی برای شما فراهم خواهد شد. این قالب بیشتر برای افردی مناسب است که به دنبال قالبی هستند که امکان راه اندازی سریع یک فروشگاه اینترنتی را باکمترین پیچیدگی ممکن برای آنها فراهم کند. قالب بوک استور از لحاظ طراحی، کاملا مینیمال بوده و از نظر امکانات نیز به پشتیبانی از امکانات اصلی ووکامرس بسنده کرده است. کلیه ی تنظیمات مربوط به این قالب از طریق بخش سفارشی ساز زنده ی وردپرس در منوی نمایش در اختیار شما قرار میگیرد. تنظیمات این قالب مختصر هستند و هر شخصی به سادگی میتواند با صرف چند دقیقه به خوبی با آنها آشنایی پیدا کند.

قالب رایگان فروشگاهی بوک استور برای وردپرس در عین سادگی امکانات مناسبی را نیز در خود جای داده است. مثلا این قالب امکان استفاده از اسلایدشو در صفحه اصلی را برای شما فراهم میکند و میتواند دسته های محصولات شما را در منویی مخصوص در سربرگ سایت به نمایش بگذارد. در سربرگ این قالب همچنین امکان جستجوی جداگانه در محصولات در کنار جستجوی عادی سایت در اختیار شما قرار گرفته و این قالب از نمایش اکانت های شبکه های اجتماعی نیز در سایت پشتیبانی میکند.

دانلود قالب وردپرس فروشگاهی رایگان Book Store

همانطور که پیشتر هم ذکر کردیم، قالب وردپرس فروشگاهی رایگان Book Store قالبی مینیمال و ساده است. بنابراین اگر قصد دارید از پیچیدگی های راه اندازی یک سایت جدید دوری کرده و مستقیما به سراغ اصل مطلب بروید و سریعا آماده ی فروش محصولات خود شوید، میتوانید از این قالب کمک بگیرید.

در این قالب به اصول سئو توجه شده و به همین جهت در صورت درج محتوا و محصولات مناسب در سایت، بدون شک زحمات شما نیز بی نتیجه نخواهد ماند. بوک استور به صورت واکنش گرا طراحی شده و انواع مرورگرهای مرسوم روز نیز سازگار است. بوک استور را میتوانید همین حالا از مسترکد دانلود کرده و در راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود از امکانات آن بهره مند شوید.

برخی امکانات قالب وردپرس فروشگاهی رایگان Book Store :

تصاویر بخش هایی از قالب فروشگاهی Book Store

تصاویر بخش هایی از قالب ووکامرس رایگان بوک استور را در زیر مشاهده میکنید. برای مشاهده تصاویر در اندازه ی برزرگتر، کافی است روی تصویر بندانگشتی مورد نظر کلیک کنید.

این قالب فروشگاهی رایگان را میتوانید از لینک های درج شده در پایین دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس