طراحی قالب وردپرس

دریافت لینک کوتاه مطالب وردپرس برای اشتراک گذاری راحت تر

دریافت لینک کوتاه مطالب وردپرس

دریافت لینک کوتاه مطالب وردپرس

آیا شما می خواهید یک لینک کوتاه برای نوشته ها و صفحات وردپرس خود دریافت کنید؟ لینک کوتاه وردپرس برای اشتراک در ایمیل های شما، پیام های فیس بوک یا حتی پیام های متنی مفید و سودمند هستند. در گذشته این مورد یکی از ویژگی های پیش فرض وردپرس بود، اما در نسخه وردپرس ۴٫۴ این ویژگی را حذف کرده اند. این دکمه در بخش ویرایشگر وردپرس در کنار دکمه ویرایش پیوند یکتا قرار گرفته بود.

اکنون با ما همراه باشید تا نحوه بازگردانی دکمه لینک کوتاه را در وردپرس توضیح دهیم. به دو روش میتوانید این ویژگی را در وردپرس بازگردانید. بهتر است کد قالب را تغییر ندهید و از روش اول استفاده نمایید.

روش ۱٫ نصب افزونه WP Bitly

این روش آسان تر بوده و به همه کاربران توصیه می شود تا از این روش برای افزودن دکمه لینک کوتاه به سایت خود استفاده کنند. این روش به شما اجازه می دهد لینک کوتاه نوشته یا صفحه خود را به راحتی دریافت کنید.

حال افزونه را دریافت و نصب کنید. پس از فعال سازی افزونه، به طور اتوماتیک دکمه دریافت پیوندک(Get Shortlink) در صفحه و نوشته شما اضافه می شود. هنگامی که روی این دکمه کلیک میکنید، لینک کوتاه برای پستها و صفحات وردپرس شما نمایش داده میشود. این لینک کوتاه را می توانید در ایمیل ها و پیام های خود به اشتراک بگذارید، بنابراین مخاطبان شما می توانند به طور مستقیم به صفحه دسترسی پیدا کنند.

کوتاه کردن لینک در وردپرس

روش ۲٫ افزودن دکمه Get Shortlink به صورت دستی در وردپرس

در این روش نیاز است کد زیر را به فایل functions.php قالب خود اضاف و ذخیره نمایید.

حال دکمه به بخش ویرایش نوشته و صفحات شما اضافه شده است. و شما می توانید با کلیک بر روی این دکمه لینک کوتاه برای نوشته یا صفحه خود  دریافت کنید. بدین صورت میتوان لینک های پیوند یکتا را کوتاه و سازماندهی کرد.

نمایش دکمه در ویرایش پست

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

فاطمه همایون فاطمه همایون وبسایت شخصی
ارشد فناوری اطلاعات،علاقه مند به طراحی وب،وردپرس،تجارت الکترونیک،عضو تیم میهن وردپرس

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس