طراحی قالب وردپرس

دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس

دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس ، این مطلبی است که امروز میخواهیم برای شما توضیح دهیم . در وردپرس به چند دلیل نمیتوان افزونه نصب کرد که در ادامه مطلب برای شما توضیح داده شده است . امیدوارم بتوانید از این مطلب استفاده کافی را ببرید .

دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس

دلایل متعددی برای این مورد وجود دارد که سعی میکنیم مهم ترین آنها را بررسی کنیم .

۱- شما مشکل محدودیت حافظه دارید !

Memory Limit بحثی است که در افزونه نصب کردن شما را اذیت کند . خود یکی از دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس میباشد . اگر لاگ های سایت خود را مشاهده کنید با پیغامی مشابه پیغام زیر رو به رو میشوید :

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted

راه حل سریع این مشکل این است که درون فایل wp-config.php در ریشه وردپرس خود کد زیر را اضافه کنید :

با این کار مشکل شما تا حد زیادی رفع خواهد شد .

۲- محدودیت نوع کاربری

ممکن است شما کاربری به عنوان نویسنده در سایت باشید . یا دسترسی های متفاوت داشته باشید . به همین دلیل و عدم مدیر بودن شما در سایت امکان نصب افزونه وجود نخواهد داشت . همچنین گزینه آن در پنل مدیریتی وردپرس شما نمایش داده نخواهد شد .

دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس

دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس

در تصویر بالا شما داشبورد مدیر و داشبورد یک کاربر معمولی که نویسنده است را مشاهده میکنید . فقط مدیران میتوانند در یک سایت وردپرسی افزونه نصب و یا فعال کنند . بنابراین زمانی که شما نیاز به نصب افزونه داشتید باید به مدیر سایت اطلاع دهید .

۳- شما در یک وردپرس چند سایته هستید

یکی از دیگر دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس استفاده از وردپرس چند سایته است . امکان نصب افزونه در سایت های زیر مجموعه وجود ندارد و شما باید در سایت اصلی افزونه نصب کنید .

دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس

دلایل عدم نصب افزونه در وردپرس

در تصویر بالا نیز کاملا این مورد مشخص است . امیدواریم که از این مطلب استفاده کافی را برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات و سئوالات خود را با ما در میان بگذارید .

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس