طراحی قالب وردپرس

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

امروز میخواهم راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس را خدمت شما معرفی کنم . با استفاده از افزونه ای که در این مطلب نام برده میشود شما تنها نیاز است تا آدرس مربوط به نقشه گوگل خود را در وردپرس وارد و نقشه خروجی را از آن دریافت نمائید ! برای دریافت توضیحات بیشتر میتوانید به ادامه مطلب مراجعه کنید .

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

بر اساس محاسبات انجام شده نقشه گوگل راحت ترین و پر استفاده ترین سرویس نقشه در دنیا است . نقشه گوگل فقط یک نقشه نیست بلکه میلیون ها نفر در دنیا با استفاده از این سرویس اطلاعات مربوط به موقعیت خود را دریافت میکنند .

آموزش نمایش ساده نقشه گوگل در وردپرس

اولین کار این است که افزونه EmbedPress را نصب و فعال میکنید . پس از نصب و فعال سازی به نقشه گوگل رفته و مکان خود را بر روی نقشه مشخص کنید :

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

پس از مشخص کردن موقعیت خود بر روی نقشه کافی است تا لینک آن را به دست آورید .

راه راحت این است که آدرس را در نوار آدرس مرورگر خود تغییر دهید ، شما همچنین میتوانید لینک را از قسمت اشتراک گذاری نقشه گوگل دریافت کنید :

پس از کپی کردن کافی است به نوشته یا برگه خود رفته و سپس آدرس را کپی کنید ، توجه کنید که ویرایشگر بر روی دیداری تنظیم شده باشد ، مانند تصویر زیر :

 

پس از آن شما دکمه ای مشاهده خواهید کرد :

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

سپس نقشه در سایت شما قابل مشاهده خواهد بود!

 

براحتی میتوانید مطلب را در سایت خود منتشر کنید . امیدوارم که از این مطلب آموزشی معرفی افزونه وردپرس استفاده کافی را برده باشید .

 

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس