طراحی قالب وردپرس

راه اندازی سیستم کاریابی در وردپرس با WP Job Manager

راه اندازی سیستم کاریابی در وردپرس با WP Job Manager

راه اندازی سیستم کاریابی در وردپرس

اگر تا به امروز قصد داشتید سایت وردپرسی خود را به یک سیستم کاریابی ساده و شگفت انگیز تبدیل کنید با ما همراه باشید. WP Job Manager یک افزونه نام نویسی شغلی ساده و سبک وزن برای اضافه کردن شغل های متفاوت در سایت وردپرسی شما می باشد. با این افزونه میتوانید خیلی آسان یک سیستم کاریابی در سایت وردپرسی حود راه اندازی و به کاربرانتان اجازه دهید شغل های خود را ارسال کنند. همچنین شما میتوانید به عنوان مدیر سایت شغل ها را مشاهده، بررسی، تایید و رد کنید.

امکانات افزونه WP Job Manager

  • اضافه کردن، مدیریت و دسته بندی لیست های شغلی با استفاده از رابط کاربری وردپرس
  • لیست های شغلی قابل جستجو و فیلترشده توسط ajax اضافه شده به صفحات شما از طریق شورتکد
  • فرم های Frontend برای مهمانان و کاربران عضو شده برای ارسال و مدیریت لیست های شغلی
  • پیش نمایش فرصت های شغلی در سایت
  • ایجاد سه صفحه به صورت اتوماتیک پس از فعال کردن افزونه
  • امکان ویرایش، تایید، نمایش و حذف شغل های ارسالی از لیستهای شغل فعال
  • نمایش تمامی شغل های ارسالی
  • امکان تایید شغل های ارسالی کاربران توسط مدیر سایت

نحوه کار با افزونه WP Job Manager

در ابتدا افزونه را دریافت و نصب کنید، سپس آن را فعال نمایید. بعد در پیشخوان وردپرس با صفحه جدیدی رو به رو شده، روی دکمه start setup کلیک کنید، و افزونه را راه اندازی کنید. سپس نوبت به راه اندازی صفحات افزونه میرسد، روی دکمه create selected pages کلیک کنید. اکنون سه صفحه مربوط به افزونه به طور پیش فرض در بخش برگه ها همه برگه ها ایجاد می شود.

ایجاد صفحه های افزونه

حال منو جدیدی به نام job listings در پیشخوان وردپرس اضافه می شود. روی add new کلیک کنید و اولین شغل را ایجاد کنید. عنوان، مشخصات، نوغ شغل و توضیحات مربوط به شغل را بنویسید. به همین تربیت میتوانید شغل ها و آگهی های مورد نظرتان را اضافه کنید.

به علاوه، در زیر منو job types نوع های شغل مورد نظرتان را اضافه کنید. به طور کلی با نصب افزونه چندین نوع به طور پیش فرض ایجاد میشود، آنها را در صورت نیاز ویرایش و حذف کنید. سپس وارد زیر منو settings افزونه شده و تب ها را مشاهده و تنظیمات را بررسی کنید. گزینه ها خیلی ساده هستند، به همین علت از بررسی تک تک آنها خودداری میکنم.

حال وارد بخش برگه ها همه برگه ها شده و سه صفحه jobs ،post a job ،job dashboard را اجرا کرده و به فهرست سایت تان اضافه کنید تا کاربران هم بتوانند شغل های مورد نظر خود را اضافه، مشاهده و جستجو کنند.

در صفحه post a job کاربران میتوانند شغل خود و نوع آن را برای شما ازسال کنند.ارسال شغل توسط کاربران

سپس، شما باید وارد زیر منو all jobs شده و شغل را مشاهده، تایید یا رد کنید.

مشاهده تمامی شغل ها در پیشخوان وردپرس

در صفحه jobs میتوان تمامی شغل ها را مشاهده کرد. و در آخرین صفحه کاربران میتوانند شغل هایی را که ایجاد کردند مدیریت و ویرایش کنند.

مشاهده شغل ها در سایت

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

فاطمه همایون فاطمه همایون وبسایت شخصی
ارشد فناوری اطلاعات،علاقه مند به طراحی وب،وردپرس،تجارت الکترونیک،عضو تیم میهن وردپرس

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس