طراحی قالب وردپرس

ساخت دموی پیشفرض برای تست قالب های وردپرس

ساخت دموی پیشفرض برای تست قالب وردپرس

برخی کاربران که طراح قالب وردپرس هستند میخواهند قالب های اختصاصی خود را ایجاد کنند و برخی از آنها به دنبال راهی برای افزودن محتوای ساختگی برای توسعه قالب وردپرس هستند. در این مقاله ما به شما روش انجام این کار را آموزش میدهیم.

داده ی آزمون بخش قالب وردپرس چیست؟

داده ی تست قالب یک فایل داده ی XML است که حاوی محتوای ساختگی برای توسعه و تست قالب وردپرس است که توسط توسعه دهندگان قالب وردپرس برای تست قالب آنها استفاده میشود. همچنین توسط تیم بازبینی قالب وردپرس برای تست قالب وردپرس استفاده میشود. زمانیکه قالب وردپرس ایجاد میکنید کارهایی برای تست از قبیل تصویر,لینک,ویدجت,فرمت پست,لیست ها و نظرات نیاز دارید.

شما باید از آمادگی قالب خود برای تمام عناصر سایت وردپرس که مسئولیت رسیدگی را دارند اطمینان حاصل کنید. داده ی تست بخش قالب به شما اجازه ی تست قالب برای تگ HTML,قالب بندی,منوهای جهت یابی و نظرات را میدهد و همچنین اجازه ی ایجاد قالبی که با وردپرس سازگار باشد را میدهد. بسیار مهم است که قالب  خود را با داده ی تست بخش قالب زمان برنامه ریزی برای انتشار یک پست تست کنید.

ساخت محتوای تست برای دمو

ابتدا پست های مورد نظر خود را برای تست در یک سایت وردپرسی ایجاد کنید. سپس از بخش ابزار ها برون بری شروع به تهیه بک آپ xml از پست های خود کنید. این فایل را جایی نگه داری کنید تا برای همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

وارد کردن محتوای تست برای دمو

ابتدا فایل  XML را برای واحد آزمون داده ها دانلود کنید سپس به ابزارها درون ریزی در محیط توسعه localhost بروید. در این صفحه روی WordPress کلیک کرده و پنجره ی جدیدی باز میشود که از شما میخواهد افزونه wordpress importer را نصب کنید. پس از نصب و فعال سازی افزونه به افزونه هدایت میشوید که از شما میخواهد فایل  WXR را آپلود کنید. در صفحه بعد نویسنده ای که میخواهید پیوست ها را دانلود و وارد کند را انتخاب کنید.

اکنون وارد کننده داده ها را از فایل XML برای وردپرس وارد میکند. حالا از تست قالب خود لذت ببرید!

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

  •   
    اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
    سفارش طراحی قالب وردپرس