طراحی قالب وردپرس

شرطی کردن نمایش ابزارک‌ها در وردپرس با Widget Logic

شرطی کردن نمایش ابزارک‌ها در وردپرس

شرطی کردن نمایش ابزارک‌ها در وردپرس

ابزارک ها نقش مهمی در سایت شما دارند. ابزارک های متفاوتی در وردپرس وجود دارد که به راحتی تنها با کشیدن و رها کردن میتوان امکانات بی شماری را به سایدبار سایت خود اضافه کرده و نشان داد. برای مدیریت تمامی ابزارک ها افزونه Widget Logic موجود است، آن را نصب و ابزارک ها را به صورت دلخواه مدیریت و سفارشی سازی کنید.

نحوه کار با افزونه Widget Logic

وقتی که مراحل روند نصب و فعال سازی افزونه را انجام دادید، یک فیلد به طورخوکار به تمام ابزارک های پیش فرض و استاندارد وردپرس اضافه می شود. نام قیلد “Widget logic” است. با استفاده از این فیلد میتوان ابزارک ها را مدیریت و سفارش سازی کرد، به آسانی مشخص می کنید که ابزارک انتخابی شما در کدام صفحه نشان داده شود.

افزودن فیلد به ابزارک ها

مقداری که در این فیلد قرار می گیرد عبارتند از تگ یا برچسبهای شرطی وردپرس یا کدهای عمومی php! در ادامه برخی از تگهای شرطی وردپرس را نام میبرم. به همین ترتیب میتونید تصمیم بگیرید به فرض مثال ابزارک جستجو فقط در صفحه هایی که شما میخواهید نشان داده شود. سپس در پایین صفحه ابزارک ها یک قسمت به نام Widget Logic options اضاف شده است. تمامی گزینه هارا بررسی میکنیم.

تنظیمات ابزارک

برخی از تگ های شرطی وردپرس

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

فاطمه همایون فاطمه همایون وبسایت شخصی
ارشد فناوری اطلاعات از دانشگاه هند،علاقه مند به طراحی وب،وردپرس،تجارت الکترونیک،عضو تیم میهن وردپرس

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس