طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب با وردپرس

طراحی قالب با ورد پرس

اگر برای سایت خود قالبی کاملا اختصاصی متناسب با نوع سایت-بهینه با امکانات  مورد نیاز سایت خود به همراه سیو و گرافیک جذاب  در طرح و اجرا می خواهید ورد پرس بهترین گزینه است.یک طراحی قالب حرفه ای و اختصاصی از عوال پیشرفت  و دیده شدن سایت شما می باشد.

بخاطر تکنولوژی و رعایت آخرین استاندارد هاای روز- نوآوری و پشتیبانی کامل وردپرس ازقالب طراحی شده سایت شما می تواند ازدیگر سایت ها متمایز باشد.

از ویژگی طراحی قالب با وردپرس می توان به:((طراحی در کم ترین زمان با گرافیک عالی-پشتیبانی آنلاین فوری-توانایی طراحی قالب ها سنگین-تیم برنامه نویسی حرفه ای و مجرب-بهینه بودن قالب برای سرعت و استفاده از سرور و…))اشاره کرد.

در طراحی قالب با وردپرس افراد حتی بدون دانش کد نویسی هم می توانند قالب مورد نظر خود را طراحی کنند.وردپرس حت مشکل چپ چین بودن را که اکثر نرم افزار های خارجی با خود دارند را حل نموده.

نرم افزار Artisteer 4

artister software hamyarwp

Artisteer یکی از نرم ازار هایی است که درطراحی قالب با وردپرس می توان شما را تبدیل به یک متخصص طراجی وب کند حتی بدون اینکه به اطلاعاات گرافیکی و یا فتوشاپ نیازی داشته داشته باشید. نام یکی از بهترین نرم افزارهای ساخت قالب وبسایت به صورت سریع و آماده است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا به سرعت تبدیل به یک متخصص طراحی وبسایت شوید.

 

برای داشتن این نرم افزار اول آنرا دانلود کنید پس ازانتخاب زبان مورد نظر با قوانین نرم افزار موافقت کنید. درایو مورد نظر را انتخاب  و پس ازفشردن instal نصب کنید.

در فایل نرم افزار پوشه ای به نام keygen دارید با کلیک راست بر روی آن و انتخاب  run as administer  آن را فعال کنید.حال دو گزینه مشاهده می کنید برای هر دو اول patch راکلیک کنید و پس از انتخاب مسیر C/program files (x86)/Artisteer4/bin ok  را کلیک کنید تا گرگ شود.

روش کار یا نرم افزار Artisteer

پس از ورود به نرم افزار باید گزینه هایی که قالب های پیشنهادی را به ما نشان می دهد انتخاب کنیم..پنجره ی کوچکی باز می شود که در آن می توانیم تنظیمات انتخاب قالب را مشخص کنیم.در category می توانیم دسته ای برای قالب خود(بر اساس نوع فعالبت سایت ما و …)مشخص کنیم. درsort by می توان ترتیب پیشنهادات را مشخص کرد.پس از انتخاب این دو مورد، قالب های پیشنهادی در اختیار شما قرار می گیرد و با کلیک بر روی هر کدام می توانید قالب مورد نظر خود را مشخص کنید.

حال که قالب خود را انتخاب کرده اید می توانید از جعبه ابزار بالای نرم افزارشروع به ویرایش و تنظیم قالب کنید.(کار با نرم افزار راحت است و کمی به علاقه و دقت نیازمند است.)

نحوه ی خروجی گرفتن از نرم افزار

با توجه به سیستم مدیریت محتوایی که با آن قالب را طراحی کرده اید می توانید از آن خروجی بگیرید.پس ازانتخاب تم و مکان ذخیره ی قالب از فایل در صفحه ی export theme hamyarw روی گزینه ی export کلیک کنید.

از ویژگی های مهم این نرم افزار میتوان به:((برنامه نویسی به زبان css وxhtml  ))اشاره کرد.

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس