طراحی قالب وردپرس

لینک دهی خودکار تصاویر به نوشته آنها

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که می‌دانید وردپرس با بروزرسانی های خود امکانات متفاوتی در آن قرار می‌دهد که میتوان با استفاده از ان سایت خود را حرفه‌ای و حرفه‌ای‌تر کرد. همانطور که می‌دانید یکی از امکانات وردپرس این است که در بخش افزودن نوشته که اقدام به آپلود تصاویر و فایلها در آن می‌کنید گزینه ای قرار دارد که در آن رسانه‌های آپبود شده در این نوشته را به صورت مجزا مشابه تصویر زیر به شما نمایش خواهد داد.

uploaded-post

لینک دهی خودکار تصاویر به نوشته آنها

حال با استفاده از همین قابلیت در دکتر وردپرس قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از آن می‌توانید تصاویر مرتبط را که از سایر نوشته ها درج شده است به صورت خودکار به نوشته مورد نظر لینک کنید.

لینک دهی خودکار تصاویر به نوشته آنها

لینک دهی خودکار تصاویر به نوشته آنها

لینک دهی خودکار تصاویر به نوشته آنها

ابتدا کدهای زیر را کپی کرده و در فایل فانکشن (functions.php) قالب خود قرار داده و آن را ذخیره کنید.

function wcs_auto_link_post_thumbnails( $html, $post_id, $post_image_id ) {
$html = 'a href="' . get_permalink( $post_id ) . '" title="' . esc_attr( get_the_title( $post_id ) ) . '"' . $html . '/a';
return $html;
}
add_filter( 'post_thumbnail_html', 'wcs_auto_link_post_thumbnails', 10, 3 );

همانطور که در کدهای فوق مشاهده می‌کنید در این قطعه کد با استفاده از توابع وردپرس لینکدهی خودکار به نوشته ای که تصویر مورد نظر در آن آپلود شده است صورت خواهد گرفت که علاوه بر لینکدهی خودکار نام تصویر یا همان alt تصویر به نام نوشته مورد نظر تغییر داده خواهد شد.

نکته: دقت کنید که قبل از هرگونه تغییر در فایل فانکشن خود یک نسخه پشتیبان از آن داشته باشید تا در صورت خطا سریعا مشکل آن را برطرف کنید.

ممکن است که این کد برای نوشته های قدیمی که در سایت ارسال کرده اید اعمال نشوند.

شاد باشید…


امتیاز شما از ۱ تا ۵
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس