طراحی قالب وردپرس

مدیریت آسان تبلیغات در وردپرس با Meks Easy Ads Widget

یکی از مواردی که بسیاری از کاربران در حال جذب آن در سایت های خود هستند ، جذب تبلیغات و البته به صورت مدیریت شده می باشد ، به گونه که هم به به نفع مدیران سایت ها باشد و هم باعث ظاهر بد سایت از نظر کاربران سایت نشود . مدیریت تبلیغات باید به گونه ای باشد که رضایت دو طرف ( مدیر سایت – کاربر ) را در پی داشته باشد . در این مطلب قصد معرفی افزونه را داریم که توسط آن قادر به مدیریت تبلیغات سایت وردپرسی خود خواهید بود . افزونه Meks Easy Ads Widget یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که به شما امکان مدیریت آسان تبلیغات سایت وردپرس خود را می دهد . این افزونه به شما امکان قرار دادن تبلیغات در کنار یکدیگر بدون نیاز به کد نویسی را می دهد که این قابلیت امکان جذب بیشتر تبلیغات در کنار یکدیگر را به شما می دهد . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Meks Easy Ads Widget همراه باشید .

مدیریت آسان تبلیغات در وردپرس با Meks Easy Ads Widget

برخی از ویژگی های افزونه Meks Easy Ads Widget برای وردپرس

  • امکان اضافه کردن بی نهایت تبلیغ
  • استفاده از سایز های پیش فرض یا انتخاب سایز دلخواه بنرهای تبلیغاتی
  • مرتب سازی
  • نمایش تبلیغات به صورت تصادفی با هر بار بارگزاری صفحه
  • نمایش چرخشی تبلیغات
  • و …

اگر به دنبال افزونه ای حرفه ای برای مدیریت حرفه ای تبلیغات در وردپرس خود هستید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه Meks Easy Ads Widget می باشد .

<!–

–>

<!–!
–>

لطفا چند ثانیه زمان بگذارید !


اگر این مطلب مورد استفاده شما بود لطفا امتیاز خودتان را از 5 به ما بدید . با تشکر فراوان

1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.