طراحی قالب وردپرس

نمایش آخرین مطالب مشاهده شده در وردپرس

نمایش آخرین مطالب مشاهده شده در وردپرس

نمایش آخرین مطالب مشاهده شده در وردپرس

اغلب سایتها زمان آخرین مطالب مشاهده شده توسط یک کاربر در سایت را برای همان کاربر نمایش میدهند. این کار به کاربران کمک میکند تا مطالب و محصولات را بازدید کنند و آیتم هایی که دوست دارند را دوباره بازدید کنند. در این مقاله ما به شما نحوه ی نمایش آخرین بازدید کاربر از پست وردپرس را آموزش میدهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه  Last Viewed Posts میباشد. پس از فعال سازی به بخش نمایشویجت ها بروید. سپس ویجت آخرین بازدید پست را در نوار کناری قرار دهید و بلافاصله اخرین بازدید پست نمایش داده میشود.

ویجت آخرین بازدید

این افزونه برای نگهداشتن پیگیری پست کاربر در وب سایت از کوکی استفاده میکند که این کوکی ها تا ۳۶۰ روز انقضا دارند اما میتوانید با ویرایش کد آنرا تغییر دهید. به بخش افزونه هاویرایشگر بروید و آخرین بازدید پست را از ویرایش افزونه انتخاب کنید. پارامترها را پیدا کرده و مناسب با نیاز خود ویرایش کنید:

توصیه میکنیم انقضای کوکی را روی ۶۰ روز تنظیم کرده و ۵ پست در لیست نمایش دهید. اگر بخواهید فقط آخرین بازدید پست را نمایش دهید پس تعداد پست را روی ۱ تنظیم کنید. همچنین توصیه میکنیم کاربران را در مورد نحوه ی استفاده ی کوکی روی سایت در صفحه حریم خصوصی آگاه کنید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

مرضیه مرادپور instagram

  • فیسبوک
  • گوگل پلاس
  •   
    اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
    سفارش طراحی قالب وردپرس