طراحی قالب وردپرس

نمایش مطالب داراری بیشترین نظر در طول یک سال

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

هم اکنون که این مقاله را مطالعه می‌کنید وارد سال ۲۰۱۷ شده‌ایم و سال میلادی تغییر کرده است. لذا در طول تغییرات یک سال هماره سایتها نظر دارند تا مطالب، نظرات، و هر نوع محتوایی که در طول یک سال گذشته دارای بیشترین بازخورد و بازدید بوده است را برای مدتی به نمایش بگذارند.

بنابراین در این مقاله از دکتر وردپرس و به بهانه سال نوی میلادی قصد دارم تا قطعه کدی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن می‎توانید مطالبی که دارای بیشترین نظرات ارسال شده در طول یک سال گذشته بوده اند را به نمایش بگذارید.

نمایش مطالب داراری بیشترین نظر در طول یک سال

نمایش مطالب داراری بیشترین نظر در طول یک سال

نمایش مطالب داراری بیشترین نظر در طول یک سال

برای شروع کار ابتدا فایل سایدبار، فوتر، هدر و یا هر مکانی که قصد دارید تا مطالب مورد نظر در آن نمایش داده شود، فایل مورد نظر ان را انتخاب کرده و جهت ویرایش آن را باز کرده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

$args = array(
'year'  = ۲۰۱۵,
'orderby' = 'comment_count',
'posts_per_page' = 10,
'ignore_sticky_posts' = 1,
);
$wp_query = new WP_Query( $args );
if ( $wp_query-have_posts() ) :
echo "ul";
while ( $wp_query-have_posts() ) : $wp_query-the_post();
echo 'lia href="' . get_the_permalink() . '" title="' . get_the_title() . '"' . get_the_title() . '/a (' . get_comments_number( '0', '1', '%' ) . ')/li';
endwhile;
echo "/ul";

همانطور که در این قطعه کد مشاهده می‌کنید ابتدا در خط دوم آن به جای ۲۰۱۵ سال مورد نظر برای نمایش مطالب را انتخاب کرده و آن را ویرایش کنید، سپس در خط چهارم آن تعداد مطالب قابل نمایش که بر روی ۱۰ می‌باشد را به انتخاب خود تغییر دهید.

پس از ذخیره فایل مورد نظر مطابی که دارای بیشترین نظر ارسال در طول یک سال باشند در مکان مورد نظر از قالب نمایش داده خواهند شد.

با آرزوی سالی پر بازدید برای وبسایت وردپرسی شما 🙂

شاد باشید..


امتیاز شما از ۱ تا ۵
1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس