طراحی قالب وردپرس

نمایش پنجره پاپ آپ در وردپرس با افزونه PopupPress

احتمالا در برخی از سایت ها مشاهده کرده اید که پس از باز کردن سایت ،پنجره ای به شما نمایش داده می شود و در آن محتوایی مانند عکس ، معرفی جشنواره های تخفیفی ، تبلیغات و … قرار می گیرد . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به ایجاد پنجره های پاپ آپ و نمایش آن در بخش های مختلف سایت وردپرسی خود خواهید بود . افزونه PopupPress یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن فادر به ایجاد و نمایش پنجره های پاپ آپ و نمایش تصاویر خود درون آن خواهید بود . این افزونه قابلیت های زیادی را دارا می باشد که از جمله ی آنها می توان به نمایش انواع تصاویر و سایر موارد در پنجره های پاپ آپ اشاره نمود . قابلیت ایجاد پنجره پاپ آپ ، قابلیت نمایش تصاویر و فیلم به کاربران ، قابلیت درج فایل های  صورتی در آن ، قابلیت درج فایل pdf در آن ،پشتیبانی از HTML و … از جمله ویژگی های این افزونه می باشد . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه PopupPress همراه باشید .

نمایش پنجره پاپ آپ در وردپرس با افزونه PopupPress

برخی از ویژگی های افزونه PopupPress برای وردپرس :

  • قابلیت ایجاد پنجره پاپ آپ
  • قابلیت نمایش تصاویر و فیلم به کاربران
  • قابلیت درج فایل های  صورتی در آن
  • قابلیت درج فایل pdf در آن
  • پشتیبانی از HTML
  • و …

اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای برای ایجاد و نمایش پنجره های پاپ آپ در وردپرس هستید ،پیشنهاد ما استفاده از افزونه PopupPress می باشد .

<!–

–>

<!–!
–>


امتیاز شما از 1 تا 5

1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس