هاستینگ

ویندوز موی میکر برای ویندوز ۱۰

قبلا مایکروسافت بسته ایی از نرم افزارهای بسیار جذاب و رایگان با نام Windows Live Essentials را ارائه می داد که برنامه های خوبی مانند Live Writer و Microsoft Writer و Movie Maker را در خود جای داده بود اما مایکروسافت مدتی Windows Live Essentials را متوقف کرد منتهی در سایت مایکروسافت امکان یافتن و دانلود کردنش بود که آن هم به پایان رسید. ولی کاربران همیشه به برنامه های مهمی مانند فیلم ساز Movie Maker نیاز دارند که حالا می خواهیم در این بخش آموزش دانلود ویندوز مووی میکر برای ویندوز ۱۰ دهیم و همچنین نحوه نصب ویندوز مووی میکر روی ویندوز ۱۰ را بعد از دانلود فایل توضیح می دهم.
ویندوز مووی میکر برای ویندوز ۱۰ با لینک دانلود رایگان

ویندوز مووی میکر برای ویندوز ۱۰ با لینک دانلود رایگان ویندوز مووی میکر برای ویندوز ۱۰

برنامه مووی میکر روی ویندوز ۱۰ کار می کند منتهی دسترسی به آن یک مقدار سخت شده گرچه ویندوز لایو اسنشالز Windows Live Essentials زیاد در سطح اینترنت پیدا می شود اما همه ی آنها قابل اطمینان نیستند لذا ممکن است از ناحیه افرادی آنها ویروسی شده باشند و موجب آسیب دیدن سیستم تان شود. به همین خاطر ما یک سایت مطمئن و امنی برای دانلود این برنامه جالب با ویژگی های ساخت ویدیو با مجموعه هایی از تصاویر و موزیک ، پیدا کردیم با لینک مستقیم فایل exe با حجم ۱۳۱ مگابایت یا می توانید از تورنت دانلود کنید. (لینک دانلود ویندوز مووی میکر برای ویندوز ۱۰ را پایین مطلب قرار دادم)
نصب ویندوز مووی میکر برای ویندوز ۱۰

بعد از اتمام دانلود فایلی به نام wlsetup-all.exe را خواهید دید آن را اجرا کنید تا صفحه ایی شبیه به تصویر پایین ببینید؛

نصب ویندوز مووی میکر برای ویندوز ۱۰ حالا روی Choose the programs you want to install کلیک کرده و در صفحه بعد همه چیز را لغو کرده به غیر از Movie Maker ، نصب برنامه بدون مشکل انجام خواهد شد و الان ویندوز مووی میکر Windows Movie Maker بدون هیچ مشکلی در ویندوز ۱۰ کار خواهد کرد.

windows movie maker برای ویندوز ۱۰ اگر خواستید می توانید ابزارهای دیگر Essentials را هنگام نصب چک کرده و نصب کنید. البته ویندوز مووی میکر یک برنامه ی غنی برای ساخت فیلم نیست و نمی تواند جای نرم افزارهای حرفه ای را بگیرد منتهی کارهای اصلی ویرایش و ادیت ویدیو را برای ما انجام می دهد مانند ضبط ویدیو با استفاده از وبکم webcam ، تریم ویدیو ، افزودن صدا و تایتل کارد title card و … با این وجود اگر خواستید یک ویدیو برای اشتراک گذاری آنلاین آماده کرده و افکت های فانتزی اضافه کنید شاید چندان مناسب نباشد چرا که به طور کامل مجهز نیست. در مووی میکر شما می توانید سطح کیفیت ذخیره سازی را بین پایین low مدیوم medium و HD انتخاب کنید.
منبع

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس