طراحی قالب وردپرس

پیوست فایل در نظرات وردپرس سایت شما با استفاده از افزونه ها


پیوست فایل در نظرات وردپرس سایت شما با استفاده از افزونه ها

12345

پیوست فایل در نظرات سایت

گاهی شاید بخواهید به کاربران خود این مجوز را بدهید که در قسمت نظرات سایت شما فایل های خود را پیوست نظرات خود کنند. ولی این امکان به صورت پیش فرض در هسته وردپرس وجود ندارد. در این نوشته آموزش می دهیم که چگونه به سادگی امکان پیوست فایل ها را برای کاربران در قسمت نظرات را می توانید بدهید.

افزودن امکان پیوست فایل به نظرات وردپرس:

شما ابتدا باید افزونه Comment Attachment را نصب و فعال سازی کنید.

صفحه رسمی افزونه Comment Attachment در مخزن وردپرس

سپس بعد از نصب و فعال سازی این افزونه شما نیازمندید تا به قسمت تنظیمات گفت و گو ها رفته و با اسکرول به سمت پایین به قسمت ‘Comment Attachment’ بروید و تنظیمات افزونه را انجام دهید.

پیوست فایل در نظرات وردپرس

این افزونه به شما این امکان خواهد داد که فرمت های مجاز آپلود ، حداکثر حجم مجاز آپلود و راه نمایش فایل های پیوست شده در سایت خود را تعیین کنید.

شما خواهید توانست تعیین کنید که فرم پیوست فایل قبل یا بعد از آن از قسمت ارسال نظرات نشان داده شود.

فرمت های مجاز پیوست فایل ها در قسمت نظرات :

این افزونه به شما این اجازه را میدهد تا تعیین کنید چه نوع فایلی را کاربر خواهد توانست پیوست کند. به صورت پیش فرض تنها فایل های تصویری با فرمت های jpeg و png و gif مجوز پیوست شدن در قسمت نظرات را دارا هستند.

پیوست فایل در نظرات

شما همینطور خواهید توانست فرمت های متداول دیگری مانند فرمت های اسنادی PDF و فرمت های آفیس مانند ورد و پاورپوینت و همینطور فرمت های صوتی و تصویری را برای قسمت پیوست نظرات فعال نمایید.

اما نظرمان این است که این قسمت را برروی حالت پیش فرض که مجوز آپلود فایل های تصویری را می دهد نگه دارید و اجازه آپلود فایل های صوتی و تصویری را در بخش نظرات فعال نکنید چراکه با فعال کردن این بخش منابع هاست شما می تواند به سرعت پر بشه و برای شما دچار دردسر بکند.

بعد از تغییر تنظیمات به یاد داشته باشید که برروی دکمه ذخیره ی تغییرات کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود. حالا شما می توانید با مراجعه به یکی از نوشته های سایت خود ببینید که کادر پیوست فایل به بخش نظرات وردپرس شما اضافه شده است.

پیوست فایل در نظرات وردپرس برای سایت

خواهید توانست فایل های آپلود شده توسط کاربران را در بخش دیدگاه های پیشخوان وردپرس به صورت زیر ببینید:

پیوست فایل در نظرات وردپرس با افزونه

اگرکه شما یک فایل پیوستی را نپسندیدید می توانید به سادگی کلیک برروی یک دکمه آنرا حذف نمایید.

منبع: سزار

مرجع : سزار
لینک کوتاه : http://www.3zar.ir/?p=26497
افزونه ها پیوست فایل نظرات وردپرس وردپرس ۱۳۹۷-۰۷-۰۴

جوابی بنویسید جواب را باطل کن

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس