طراحی قالب وردپرس

چگونه میتوانیم با استفاده از افزونه ها در وردپرس از ایمیل های نظرات خروجی بگیریم؟


چگونه میتوانیم با استفاده از افزونه ها در وردپرس از ایمیل های نظرات خروجی بگیریم؟

12345

خروجی گرفتن از ایمیل ها در وردپرس سایت

آیا تاکنون برای گرفتن خروجی گرفتن از لیست ایمیل نظرات در وردپرس فکر کرده اید؟ آیا اطلاع دارید که ایمیل های نظرات در سایت شما گاهی به چه مقدار می توانند ارزشمند باشند؟ اگر علافه مند هستید که با چند کلیک ساده لیست ایمیل کل افراد نظردهنده به همراه نام و نام خانوادگی شان را در یک فایل متنی ذخیره کنید نوشته ما را مطالعه کنید.

امکان دارد بخواهید خبر مهمی را به تمام اعضای سایت خود و یا افرادی که صرفا روزی در سایت شما دیدگاهی ارسال کرده اند به آنها خبر مهم خود را ارسال کنید، به سادگی خواهید توانست لیست ایمیل همه کسانی که در سایتتان نظر داده اند را به همراه مشخصات آنها(نام – ایمیل – آدرس وبسایت) دریافت کنید و خبر خود را به آنها ارسال کنید اما به چه روشی ایمیل ها را استخراج کنیم؟

استفاده ازافرونه Commenter Emails برای خروجی گرفتن از ایمیل نظرات

با افرونه commenter emails به سادگی خواهید توانست ایمیل نظرات در وردپرس را استخراج کنید. با نصب این افزونه گزینه ای با نام commenter emails به منو دیدگاه های شما در وردپرس اضافه خواهد شد که با کلیک بر روی آن طبق تصویر زیر لیست در آغاز صفحه تعداد همه ایمیل های تایید شده نظرات با آدرس ایمیل همه افرادی که در سایت شما دیدگاه ارسال کردند را همراه با name – url خواهید دید.

ایمیل ها و ذخیره سازی کل آن

درپایین صفحه گزینه ای هست با نام Download که با کلیک روی آن خواهید توانست لیست ایمیل ها را در یک فایل با فرمت CSV داشته باشید. در ضمن اگر علاقه داشتید آدرس سایت نظردهندگان هم به لیست شما اضافه شود تیک گزینه Include commenter website را بزنید(این گزینه کنار دکمه دانلود قرار دارد).

فرمت CSV برای اکسل می باشد اما اگر خواستید لیست ایمیل ها را در فایل txt ذخیره کنید میتوانید این فایل را با notepad بازکنید و با فرمت txt ذخیره کنید.

منبع: سزار

مرجع : سزار
لینک کوتاه : http://www.3zar.ir/?p=26491
افزونه ها ایمیل ها وردپرس ۱۳۹۷-۰۷-۰۳

جوابی بنویسید جواب را باطل کن

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس