طراحی قالب وردپرس

چگونه میتوانیم بعد از ارسال محتوا تبلیغ یا امضا خود را در وردپرس قرار دهیم؟


چگونه میتوانیم بعد از ارسال محتوا تبلیغ یا امضا خود را در وردپرس قرار دهیم؟

12345

تبلیغ یا امضا در وردپرس بعد از ارسال محتوا

شاید خیلی علاقه مند هستید بعد از ارسال محتوا در وردپرس، امضا یا تبلیغ خود را به آن اضافه نمایید. به طور معمول ممکن نیست که تبلیغ یا امضا بعد از ارسال محتوا در وردپرس را داشته باشیم. اما در این نوشته راه اضافه کردن امضا یا تبلیغ بعد از ارسال محتوا در وردپرس را می آموزیم. در این نوشته این کار را به دو روش به شما می آموزیم.

راه اول

به نمایش گذاشتن تبلیغ بعد از ارسال محتوا به وسیله افزونه

در شروع کاراول افزونه Insert Post Ads را نصب و فعال نمایید.

بعد از این عمل در نوار سمت راست داشبورد مدیریت محتوای وردپرس خود بر روی Post Adverts کلیک کرده وسپس وارد setting شوید تا تنظیمات افزونه خود را تغییر بدهید.

تبلیع با افزونه

در صفحه تنظیمات، شما باید جایی که میخواهید تبلیغتان در آنجا قرار بگیرد را انتخاب کنید. شما می توانید این کار را برای نوشته ها، صفحات و انواع نوشته های سفارشی فعال کنید.

به یاد داشته باشید که گزینه Save را برای ذخیره تغییرات خود وارد کنید.

در گام بعدی شما لازم است در قسمت Post Adverts گزینه Add New را انتخاب کنید تا امضا یا تبلیغ فعال شود.

تبلیغ یا امضا بعد از ارسال محتوا با افزونه

در قسمت زیر یک عنوان مناسب برای امضا یا تبلیغ انتخاب کنید، کد تبلیغ شما یا هر کد HTML  یا متن که میخواهید به نماییش بگذارید را وارد کنید.

در بخش Display the advert گزینه after content را انتخاب نمایید بعد الزامی است که عدد ۱ را در فیلد روبرو وارد کنید. به یاد داشته باشید که روی گزینه Publish کلیک نمایید تا تبلیغ خود را در وب سایت خود به نمایش بگذارید. حالا تبلیغ یا امضا را در وب سایت خودتان مشاهده می کنید که انتشار یافته است.

راه دوم

 انجام و قرار دادن تبلیغ یا امضا بعد ارسال محتوا به طور دستی

این راه نیاز به اضافه کردن کد به فایل های وردپرس شما دارد. اول باید این کد را به فایل functions.php یا یک افزونه خاص سایت اضافه نمایید.

تبلیغ یا امضا از ارسال محتوا

باید توجه داشته باشید که کد تبلیغ و امضا را در مقابل $content بگذارید. حال اگر سایت خود را refresh کنید تبلیغی که انجام داده ایم را می توانید مشاهده کنید.

در این نوشته  به دو راه برای اضافه کردن تبلیغ یا امضا بعد از ارسال محتوا در وردپرس گفته شد. یکی از این یکی از راه ها با استفاده افزونه بود و راه دیگری که مشاهده کردید اضافه کردن تبلیغ یا امضا بعد از ارسال محتوا به وسیله وارد کردن کد بود.

منبع: بک لینک

مرجع : سزار
لینک کوتاه : http://www.3zar.ir/?p=26442
۱۳۹۷-۰۶-۲۴

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس