طراحی قالب وردپرس

کدخوان حرفه ای QR در وردپرس با افزونه Simple QR Codes

یکی از مواردی که در فروشگاه ها و در بخش های دیگری از جمله اپلیکیشن های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، کد QR می باشد که برای هر محصولات یا هر چیز دیگری می توان کد QR منحصر به فرد ایجاد کرد و در بخش های مختلفی از آن استفاده نمود . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به خواندن کد های QR در وردپرس خواهید بود . افزونه Simple QR Codes یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که سایت شما را در خواندن کد های QR یاری می نماید . این افزونه قابلیت های زیادی را در اختیار کاربران وردپرس قرار می دهد . قابلیت ایجاد کد های QR ، قابلیت ایجاد کد های QR منحصر به فرد ، قابلیت خواندن کد های QR از روی محصولات و … از جمله ویژگی های افزونه Simple QR Codes می باشد . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Simple QR Codes همراه باشید .

کدخوان حرفه ای QR در وردپرس با افزونه Simple QR Codes

برخی از ویژگی های افزونه Simple QR Codes برای وردپرس :

  • قابلیت ایجاد کد های QR
  • قابلیت ایجاد کد های QR منحصر به فرد
  • قابلیت خواندن کد های QR از روی محصولات
  • و …

اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای برای خواندن کد های QR در وردپرس هستید ، پینشهاد ما استفاده از افزونه Simple QR Codes می باشد .

<!–

–>

<!–!
–>


امتیاز شما از 1 تا 5

1 ستاره میدم به نوشته2 ستاره میدم به نوشته3 ستاره میدم به نوشته4 ستاره میدم به نوشته5 ستاره میدم به نوشته

Loading…

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس