طراحی قالب وردپرس

yoast 8.3 به همکاری دوستان منتشر شد !

yoast 8.3 به همکاری دوستان منتشر شد !

امروزه افزونه yoast که بهترین افزونه سئو میباشد یکی از فعال ترین افزونه ها در زمینه ارائه بروز رسانی میباشد . در روزهای اخیر yoast برای سازگاری هر چه بیشتر با ویرایشگر جدید گوتنبرگ نسخه جدید افزونه خود را ارائه میدهد . نسخه جدید yoast 8.3 دارای تغییراتی نسبت به قبل میباشد که با کمک دوستان و کاربران در فضای مجازی این نسخه ارائه شده است .

yoast 8.3 به همکاری دوستان منتشر شد !

افزونه yoast یک افزونه کد باز میباشد که همه کاربران میتوانند در بهبود آن فعال باشند . این افزونه صفحه ای در گیت هاب برای خودش دارد که نسخه های جدید را درون آن منتشر میکند و از همین رو کاربران نیز میتوانند آن را دریافت کرده ، تغییراتی بر روی آن انجام دهند و از سازنده درخواست اضافه کردن ویژگی های انجام شده در نسخه جدید را که خودشان انجام داده اند بدهند . در ابتدا خطایی که مربوط به ساختار زمانی در کدهای article:published_time و article:modified_time بود با اطلاع رسانی کاربران در نسخه جدید رفع شده است .

در نسخه ۸.۲ یعنی نسخه قبلی افزونه yoast ویژگی جدید و جالبی به نام افزودن ساختار داده HowTo و FAQ اضافه شده بود . البته این ویژگی با ویرایشگر گوتنبرگ کار میکرد . در نسخه جدید بخشی از کدهای مربوط به افزودن بلاک ساختار داده HowTo و FAQ بهینه سازی و ترمیم شده است . بیشترین تغییرات در ساختار داده FAQ یا همان سئوالات متداول رخ داده است . تغییراتی که در این نسخه انجام شده است میتوان به صورت زیر نام برد :

  • در خصوصیت @context مقدار از http://schema.org به https://schema.org تغییر کرده است .
  • خصوصیت associatedMedia به image تغییر نام داده است .
  • خصوصیات @type و name به ریشه خروجی بلاک FAQ منتقل شده است .
  • اشیاء تو در توی Question درون شی جدید mainEntity تعریف شده اند .
  • خصوصیت اضافی position از بلاک HowTo حذف شده است .

 

لیست تغییرات خیلی بلندبالاتر است و ما سعی کردیم مهمترین آنها را برای شما نام ببریم . علاوه بر تغییرات بالا تگ متای og:description نیز به دسته بندی ها اضافه شده است .

شما میتوانید افزونه yoast 8.3 را در پایین مطلب دانلود کنید . امیدواریم که از این آموزش استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

 

  
اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.
سفارش طراحی قالب وردپرس